16. března 2016 11:42

1. dubna vás čeká další žlutý maraton: Odvysíláme první díly 27. řady Simpsonových!

Simpsonovi žlutej maraton - upoutávka

7. narozeniny Prima COOL budou stát za to!

Dobrodružství animované rodinky ze Springfieldu pokračují v 27. řadě nejdéle vysílaného seriálu na televizní obrazovce. Nové epizody tentokrát předvedou něco opravdu nevídaného: Marge si dá s Homerem pauzu a ten si začne s někým mladším, Selma a Patty se rozhodnou přestat kouřit a Křivák Bob konečně zabije Barta – ve speciálním čarodějnickém dílu!

Aby toho nebylo málo, někdo Simpsonovým vykrade dům, Homer prohraje v pokeru a pronajme Lízu, aby mohl vyrovnat dluh, Marge neuváženě zveřejní na sociální síti něco, co připraví Homera o práci, a v další speciální epizodě Bartovi proběhne život před očima od mládí po dospělost. Jenže i tak pořád zůstává ve stínu úspěšnější sestry.

Simpsonovi jsou prostě bláznivější než kdy dřív. Prvních 6 dílů 27. řady vám nadělíme už 1. dubna ve 20.15 v rámci dalšího žlutého maratonu!

O čem budou jednotlivé epizody?

27x01 O čem muži sní (Every Man’s Dream)

Zjištění, že Homer trpí narkolepsií a svůj zdravotní stav zneužívá jako výmluvu, aby už vůbec nemusel hnout ani prstem, je poslední kapkou. Marge se konečně rozhodne, že jediný způsob, jak být znovu šťastná, je rozejít se. A zatímco jí se daří dobře, Homer je zoufalý. Jenže pak se seznamuje s mladou lékárnicí a zažívá nečekanou romantiku.

27x02 Málo temný případ ('Cue Detective)

Marge dá našetřené peníze Homerovi, aby pořídil novou pračku. Jenže Homera cestou odláká vůně grilovaných žebírek. Když zjistí, že gril vyrobený z meteoritu je na prodej, neváhá a kupuje ho. Rázem se stává vyhlášeným šéfkuchařem. Známá televizní celebrita ho dokonce vyzve na souboj ve vaření. Ale těsně před začátkem někdo gril ukradne.

27x03 Nekuřte, prosím (Puffless)

Selma a Patty se na rodinné oslavě poprvé v životě dozvídají, že jejich otec byl těžký kuřák a zemřel na rakovinu plic. Rozhodnou se s kouřením společně skončit. Selma to zřejmě zvládá lépe než Patty, která je celá roztřesená, neustále cítí kouř a má obavy o vlastní zdraví. Maggie mezitím zažívá dobrodružství se zvířátkem, o kterém nikdo neví.

27x04 Halloween je horor (Halloween of Horror)

Blíží se Halloween a Simpsonovi si jako každý rok dali záležet, aby byl jejich dům nejstrašidelnější z celé ulice. Ale když den před svátkem zamíří do zábavního parku, Líza zažije traumatické chvíle v Krustyho strašidelné atrakci a od té chvíle se všeho bojí. Situace je o to horší, že rodinku začnou terorizovat tři pomstychtiví grázlové.

27x05 Speciální čarodějnický díl XXVII (Treehouse of Horror XXVI)

Ve speciálním čarodějnickém dílu psychopatický Křivák Bob konečně uspěje a zabije Barta Simpsona. Jenže pak neví, co má se sebou dělat. V dalším příběhu je Homer podmořským monstrem, které rozpoutá peklo v Japonsku roku 1950, když nedostane pravidelný příděl koblih. A nakonec jsou Bart, Milhouse a Líza ozářeni radiací a získají super schopnosti. Nejdříve je to zábava, ale pak Milhousovi hrábne.

27x06 Kamarádka s výhodami (Friend With Benefit)

Líza se skamarádí s novou spolužačkou Harper, která pochází z vyloženě bohatých poměrů. Harper je zvyklá, aby bylo všechno po jejím, a tak se jejich přátelství rozpadá. Homer se mezitím skamarádí s Harpeřiným otcem. Využívá všechny výhody, které z toho má, a odmítá přestat. Zvlášť když jsou Simpsonovi pozvaní na návštěvu soukromého ostrova.

Tak nezapomeňte, prvních 6 dílů 27. série dáváme 1. dubna ve 20.15 na COOLu!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný