12. dubna 2023 11:34

Marvel znovu ve formě. Trailer sci-fi novinky odhaluje nový tým hrdinů

První trailer komiksového filmu The Marvels

Marvel si na druhou polovinu roku připravil jediný film. Představí tým, který jako by byl neustále na několika místech najednou.

The Marvels vtrhnou do českých kin už 10. listopadu. Navazují na události ze seriálu Ms. Marvel (2022) o Kamale Khan neboli Ms. Marvel (Iman Vellani). Ona, její idolka Captain Marvel (Brie Larson) a agentka organizace S.H.I.E.L.D. Monica Rambeau (Teyonah Parris) budou řešit dost zapeklitý problém...

Pokaždé, když totiž jedna z nich použije svých schopností, prohodí si hrdinky místo. Budou se tedy muset spojit, aby přišly záhadě na kloub. Už začátek traileru vše dost názorně ukazuje, když se Monica Rambeau ztratí při plnění úkolu ve vesmíru z dosahu Nicka Furyho (Samuel L. Jackson), ale vzápětí se místo ní vrátí Kamala Khan... v jejímž pokojíku se ocitne pro změnu Carol Danvers neboli Captain Marvel.

Film dostala na starost režisérka Nia Costa, která má na kontě solidní předělávku hororové klasiky Candyman, ale taky originální drama ze zapadákova Little Woods. The Marvels budou především přímočarou a komediálně laděnou záležitostí a v tomto ohledu trailer vyznívá sympaticky – tedy s pevně uchopeným laděním, stylem a kočičkami!

Scénář napsala dvojice Gene Colan (trilogie Blade) a Roy Thomas (Luke Cage, Iron Fist, WandaVision). Hlavní záporačkou bude britská herečka Zawe Ashton a v dalších rolích uvidíme Mohana Kapura, Caroline Simonnet nebo korejskou hvězdu Park Seo-joona.

Zdroj: Comic Book Movie

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný