27. března 2023 15:44

Budoucnost Avengers v ohrožení? Klíčový herec čelí obvinění, že chytil pod krkem svoji partnerku

Chystaná dvojice pokračování Avengers může čelit zásadnímu problému.

Novým superzáporákem pro chystané dva díly Avengers bude Kang v podání Jonathana Majorse, který se v celovečerní marvelovce poprvé představil v letošním třetím Ant-Manovi. Herec, který aktuálně září i Creedovi III, byl však v sobotu zatčen newyorskou policií a čelí vážným obviněním. Může to ohrozit budoucnost celého komiksového vesmíru?

Vše začalo telefonátem na newyorskou policii v sobotu 11.14 hodin místního času z bytu ve čtvrti Chelsea na Manhattanu. Třicetiletá žena v něm prosila o pomoc, že byla napadena. Přivolená jednotka zatkla Majorse a oznamovatelka zamířila s méně závažnými zraněními hlavy a krku do nemocnice.

Třiatřicetiletý herec byl vzat do vazby a následně obviněn z obtěžování, napadení a škrcení. Z vazby byl ještě ten den propuštěn a jeho zástupce vzkázal médiím, že Majors popírá veškerá nařčení, hodlá situaci vysvětlit (včetně poskytnutí důkazů) a očistit své jméno.

Podle bulvárního magazínu TMZ má být obětí Majorsova partnerka, kterou měl během hádky chytit za krk a dát jí facku. Na sociálních sítích se mezitím začaly objevovat nepodložené zkazky o tom, že nejde o první případ jeho hrubého chování – jen že ho dosud žádná z obětí nenahlásila.

Pokud by se opravdu prokázalo, že se Majors chová násilnicky delší dobu, mohlo by mu hrozit i odnětí svobody a výrazně by to poznamenalo jeho skvěle rozjetou kariéru, která zahrnuje také role v seriálu Lovecraftova země nebo filmech jako Devotion a Tím tvrdší je pád.

Byl by to taky krutý zásah do plánu Marvel Studios, jež kolem Majorsova Kanga staví celou příběhovou linku směřující k dvojici filmů Avengers: The Kang Dynasty a Avengers: Secret Wars. Nejblíže se s ním počítalo taky do druhé řady seriálového Lokiho. Americká armáda navíc stáhla reklamní náborová videa, v nichž Majors vystupuje, celý případ je tedy brán velmi vážně.

Zdroj: Deadline

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný