9. března 2023 17:00

Jeden z nejslavnějších padouchů z Avengers se má vrátit. Jak je možné, že není mrtvý?

Dočkáme se návratu ikonického protivníka Avengers?

James Rhodes neboli War Machine v podání Dona Cheadlea se už brzy dočká vlastního samostatného filmu s názvem Armor Wars. Původně se mělo jednat o seriál, ale vedení Marvel Studios nakonec rozhodlo, že z něho udělá jeden koncentrovaný příběh. Píše ho scenárista Yassir Lester (Černé pondělí, Kenan), původní showrunner seriálu.

Proč se vlastně ze seriálu stal nakonec film? Důvod vysvětlil v podcastu The Town marvelácký producent Nate Moore: „Padaly fakt velké nápady, a abych byl upřímný, byly prostě moc podstatné na to, aby z toho byl jen seriál.“ Řekl taky, že události Armor Wars mají mít příliš velký dopad na navazující filmy, než aby byly utopeny v seriálu.

Tím nepřímo potvrdil dohady vycházející ze zdrojů uvnitř Marvelu. Studio totiž prý do Armor Wars chystá návrat Jamese Spadera coby Ultrona. Logicky to vyplývá z komiksových předloh, ale i ze skutečnosti, že technologie zesnulého Tonyho Starka užívali v nedávných filmech Spider-Man i Ant-Man, což nahrává k návratu rizika, které s těmito technologiemi souvisí, tedy Ultrona.

Ultron a jeho armáda byli sice na konci druhých Avengers poraženi, jenže coby umělá inteligence nepotřebuje k „přežití“ fyzické tělo a k jeho návratu může dojít třeba tím, že někdo ukradne kód, pomocí něhož ho Stark a Banner vytvořili.

Potenciál tohoto charakteru skvěle ukázal animovaný marvelácký seriál Co kdyby...? V osmé epizodě vyprávěl o tom, co by se stalo, kdyby Ultron vyhrál.

Zdroj: BGR

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný