1. února 2016 18:00

Bart postelovým přeborníkem: 7 nejsprostějších vtipů ze Simpsonových

A pak že prej animák pro dětičky…

Existuje-li jeden škodlivý mýtus, který se ve spojení s animovanými seriály a filmy objevuje nejčastěji, pak je to jejich údajné cílení na dětičky. Dnes s věcmi jako Griffinovi nebo South Park už nejde o tak rozšířený omyl, ale ještě v době zlatého věku Simpsonů si totéž myslel nejméně každý druhý dospělák. Přitom však Simpsonovi obsahují pořádnou pecku vtípků pro dospělé. Nevěříte? Vybrali jsme nejlepší z nich tak, jak vypadaly v původním znění.

Homer ví, že správný gentleman se ženě vždy dívá do očí

Díl: Křeslo pro Homera, 13. řada

… otázka však je, jak vlastně „oči“ definujete! Vtípek je vyvrcholením Homerova kázání na téma mediálního zneužití jeho uvěznění. Jak vidno, Homera cirkus reportérky zjevně znechutil!

Budoucí Bart zjevně podle hesel jako je „MCBP“…

Díl: Budoucí budoucnost, 25. řada

"Hoover" je krom jména springfieldské učitelky také americký výraz pro "vysavač". Zbytek jako gentlemani a gentlewomanky ponecháváme na imaginaci čtenářů.

Sex a politika v jediném obrázku? Ano, i to dovedou Simpsonovi naservírovat!

Díl: Kdo chce zabít Homera?, 14. řada

Co je tahle poloha jógy? Americký daňový poplatník. Ani nechceme vidět českého poplatníka. Abychom řekli pravdu, celý úvodní segment v lázních je notně úchylný. Asijská masérka, která se při šlapání po zádech boří do Homerova podkožního tuku, je jenom vrcholkem ledovce!

"She's faking it."

Díl: Milhouseův románek, 3. řada

Když třídě v jednom z prvních Bartových romantických dílů pouští sexuálně výchovný film, nehne před herectvím ani brvou. A zjevně nemluví jenom o herectví…

Bart jazykovědcem

Díl: Strasti lásky, 24. řada

„Zůstanu dole, jak dlouho jen budeš chtít“. I když Bart mluví o houpačce, neexistuje mnoho jiných interpretací, proč by se jedna z mnoha jeho vyvolených měla chtít zůstat nahoře.

Smithers ví, kdy přijít

Díl: Pěst na oko, 24. řada

Prakticky nepřeložitelný vtip o tom, že si Flanders popletl výrazy „fisting“ a „fistfighting“ (kdo neví, Google pomůže), vygradoval zčista jasna objevením se postavy, o které každý ví, kde leží její preference.

"Nebudu zpátky dříve než za deset minut."

Díl: Ve víru vášně, 1. řada

A to si Homer dost možná ještě fandí. Okamžik z pradávné 1. řady mimochodem připomíná, že úchylárny, jež dětičky nepochopí, nejsou v Simpsonových žádnou novinkou.

Simpsonovi běží na COOLu každý všední den v 18.50 a o víkendech v 18.30. A to rovnou tři díly za sebou!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný