Hvězdně obsazená komedie My dva a křen!

Z filmu My dva a křen
Z filmu My dva a křen
Zdroj: archiv FTV Prima

Dům v plamenech, polonahý kamarád namazaný máslem a tchán výmluvně nabízející vasektomii. I takhle může vypadat manželství, pokud si nedáte pozor a pozvete do svého bytu Owena Wilsona. Dívejte se, jak rychle se dá spadnout z růžového obláčku do reality ve středu 16. 10. od 22.45 na Prima COOL.

Film nabízí netradiční pohled na fázi lásky, kdy všechny naivní hollywoodské příběhy končí. Kate Hudson (Na pokraji slávy, Rozvod po francouzsku) a Matt Dillon ale zjistí, manželstvím všechno teprve začíná.

Monstrem se nestává sice druhá polovička, ale nejlepší kamarád spící s nimi pod jednou střechou (Owen Wilson), který jim zvládne zapálit obývák či uspořádá večírek s prostitutkami. Konkurenci má snad jen v zazobaném švagrovi (Michael Douglas) s výrazem ďábla, přátelsky nabízejícím zeti vasektomii.

Americké romantické komedie se buď odehrávají na začátku vztahu či před svatbou, takže v tom je film příjemným osvěžením, snažícím se ukázat, že ne všechno je po svatbě pohádka. Vtip celému příběhu dodává jedinečný ztřeštěný komik Owen Wilson (Půlnoc v Paříži, Fotr je lotr, Nesvatbovi), který hýří nápady a nezlomnou energií.

Je to trochu přerostlé dítě, které ale milujete, i když vám ničí mentální zdraví. Nakonec totiž vůbec nejde o to, kolik nezvaných hostů v životě máte, ale jak s nimi naložíte.
Natáčelo se na havajském ostrově Oahu a v Los Angeles a film se stal prvním setkáním Owena Wilsona a Kate Hudson, kteří spolu po natáčení začali chodit.

Manželství je krásná věc, ale někdy se může změnit v noční můru, která si vyšla na rande s komedií. Sledujte nejlepší hollywoodské baviče 16. 10. od 22.45 na Prima COOL.