19. října 2023 10:25
redakce Prima Cool

Nový komediální seriál Banáni už je online na prima+!

Prima+ nachystala pro diváky další osvěžující novinku s naprosto unikátním námětem. Nový seriál Banáni vychází z reálné kauzy, kdy bylo v jednom ze supermarketů v krabicích s banány objeveno velké množství kokainu.

„Jde o velmi zábavný seriál, opravdu volně natočený na motivy skutečné události, za mne by byl hřích nezafabulovat si nad tímto námětem a neudělat nějakou zábavnou sérii. Tady se producentům a autorovi povedlo vytvořit velmi zajímavý příběh s krásnými postavami a je velká radost na tom pracovat,“ uvádí k novému seriálu jeho režisér Vojtěch Moravec.

Osmidílná černá komedie se pyšní i perfektním hereckým obsazením. Diváci se mohou těšit na Cyrila Dobrého, Sandru Novákovou, Ondřeje Malého, Petru Horváthovou, Marsella Bendiga, Naďu Konvalinkovou, Josefa Cardu, Leoše Nohu a mnoho dalších.

Seriál se z velké částí odehrává v pohraničním supermarketu, ve kterém přeruší běžné předvánoční ráno šokující nález. Mladý skladník Jirka v podání herce Cyrila Dobrého objeví v banánech z Kolumbie kontraband kokainu stamilionové hodnoty. I přes počáteční pochybnosti se rozhodne začít drogy prodávat, a to s pomocí šéfové skladu Šárky, kterou ztvární herečka Sandra Nováková a člena ochranky Iggyho, kterého si zahraje Ondřej Malý.

Nezkušená trojice si po sérii neúspěšných pokusů vybuduje funkční model distribuce drog přímo na pokladně prodejny prostřednictvím plyšáčků – odměn z věrnostní akce marketu. Postupem času se ale začnou objevovat různé problémy a naprosto neuvěřitelné zápletky, které si diváci nemohou nechat ujít.

„Jsem ráda, že Prima přináší divákům seriál podle námětu, který tu ještě nebyl, a mají tak možnost sledovat něco naprosto nového. Banáni zcela jistě osloví i mladší publikum a věřím, že se opravdu pobaví,“ říká ředitelka výroby skupiny Prima Lucia Kršáková.

„Fantastická je podle mě ta komediální stránka celého seriálu. Já jsem se opravdu bavila už při čtení scénáře a myslím, že je v něm opravdu velká řada humorných situací,“ potvrdila také Sandra Nováková, která se pro roli skladnice Šárky musela v maskérně dost výrazně proměnit, jak napovídají i první snímky. Tvůrce Banánů nenuceně pochválil i její kolega Josef Carda. „Myslím, že je to bezvadně napsané, je tam skvělá zápletka a opravdu je to velice vtipně udělané,“ láká ke sledování očekávané novinky Carda, představitel dobráckého vedoucího supermarketu.

Banány můžete už nyní začít sledovat na prima+!

Trailer seriálu Banáni:

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný