Nedělní večer: kultovní komedie, Horror a Spartakus

N!xau ve filmu Bohové musejí být šílení
N!xau ve filmu Bohové musejí být šílení
Zdroj: africlectic.com

Klasická roztomiloučká komedie, sexuchtivý americký horor i krvavý mýtus o pomstě. Jak se říká, to nejlepší na konec (týdne)!

Neděle je určená na odpočinek, pohleďte proto na relax vyvážený pro každého!

Našlápneme se už retro zážitkem – kultovní komedií Bohové musejí být šílení startující od 20.00. Její story jistě znáte z dětství, Bohové byli echt populární zvláště v 90. letech (ač natočeni už v roce 1980).

Story o křovákovi Xi (neherec s pěkným jménem N!xau), jemuž na hlavu spadne láhev Coca-Coly a on se ji vydá vyhodit na konec světa, se tu mísí i s africkými misionáři, novinářkami, mikrobiologem i nešikovnými partyzány... To jen pro připomenutí.

Dost možná nejslavnější africký film (natočený čistě na černém kontinentu – nejde o koprodukci nebo tak něco) se zkrátka právem stal legendárním snímkem. Začíná od 20.00 a bude pokračovat další dvě hodiny a dvacet minut.

Ve 22.20 pak razantně změníme tón s českou premiérou druhé epizody American Horror Story: Asylum.

V tomto dílu do nejdivnějšího blázince v Americe dorazí doktor Thredson s cílem připravit na proces zdejšího masového vraha... Briarcliff má však i dalšího hosta, a to jistého vymítače ďábla. Jeden ze zdejších pacošů je totiž prý doslova posedlý. A haló kolem veškerého dění dá příležitost Laně a Grace, aby se pokusily o útěk.

Vypečené sanatorium Briarcliff vás pohostí na celou další hodinu, poté dorazí zlatá třešnička večera.

American Horror Story II - upoutávka 30s

American Horror Story II - upoutávka 30s

Totiž třetí díl krvavé úchylárny Spartakus: Krev a písek! Thrácký rek na COOL přiskotačí od 23.20!Každý díl seriálu Spartakus: Krev a písek si můžete přehrát zdarma i na PrimaPLAY.
Vždy po dobu sedmi dní po odvysílání na Prima COOL.

Spartakus je nyní už solidně zabydlený v Capui, čeká ho však nová výzva – gladiátoři se totiž připravují na blížící se slavnosti a Spartakus hodlá bojovat s Crixem. Ne vše mu však vyjde dle plánu…

Nenudí se ani Lucretia, která mezitím pro změnu podlézá Ilithye. Intriky, souboje v aréně a famózně vypadající rekové i rekyně – jinými slovy, optimální vyvrcholení nepochybně náročného týdne vás čeká v neděli na COOLu. Startujeme od osmé!