Bruce Lee, Everest i Sheldon: dnes večer pojede COOL za hranice možností

Sheldon Cooper
Sheldon Cooper

Od 20.15 se nejprve vypravíme na nejvyšší horu světa, následně se nám předvedou giganti duševní i tělesní.

Samé velké postavy vás čekají ve čtvrtečním primetimu na Prima COOL.

Nejprve od 20.15 už potřetí s hrdinskými horolezci osedláme nejvyšší hrbol planety Mt. Everest. V dokumentárním cyklu Everest: Za hranice možností se totiž podíváme na další dílek výpravy, která nám připomene, že nadlidské schopnosti má skutečně každý.

Jak možná víte, pointou tohoto seriálu je vskutku nevšední složení celé expedice, v níž je jeden muž bez nohou a jiný šplhoun se zase potýká se závratěmi...

Everest - upoutávka 30s

Everest - upoutávka 30s

A ani v dalších pořadech večera se nezbavíme gigantů, tentokrát však budou mít ryze fiktivní charakter.

Od 21.20 nadejde čas Teorie velkého třesku. V půlhodinovém komediálním odpočinku se v epizodě Misinterpretace namožených slabin můžeme těšit na další řešky vztahu nevztahu mezi Sheldonem a Amy.

Do jejich poklidného intelektuálního bytí totiž zasáhne falešná Sheldonova domněnka, že mezi Amy a Leonardem došlo k intimní momentce. A to ho, navzdory tezi o Sheldonově asexualitě, rozzuří do běla!

Teorie velkého třesku - Koitus 20s

Teorie velkého třesku - Koitus 20s

Ve vedlejší lince se bude činit i Howard a Bernadette. Je totiž načase vyzkoušet si, jak se Bernadette popere s pobytem v Howardově domě, zmáhaném jeho autokratickou matinkou.

Pro noční vlky je samozřejmě možnost si celý díl po půlnoci doplnit i v původním anglickém znění!

Večer pak zakončíme ve 21.50 s dalším velikánem, kultovním karate borcem Brucem Lee a jeho legendáním snímkem Cesta draka (1972).

Lee se zde nachomýtne ke svým italským příbuzným, které sužuje konflikt s místní mafií. A je jasné, že pomocí právních kliček to zakladatel moderního akčního filmu skutečně řešit nebude...

Důkazem za všechny je ostatně skutečnost, že se v tomto opusu poprvé a naposledy na plátně popere Bruce Lee s mladičkým Chuckem Norrisem!

Cesta draka své pěsti roztočí už od 21.50, jedině na Prima COOL.

(lol)