15. dubna 2024 16:25

Stallone měl urážet herce při natáčení. Celá kauza nabírá velké rozměry

Populární Sly tentokrát zřejmě přestřelil. Chování na place se mu vrací jako bumerang.

Natáčení druhé sezóny gangsterského seriálu Král Tulsy se zadrhlo. Produkci totiž opustila castingová agentura, jelikož na place panovalo toxické prostředí. Údajně se o něj staral především Sylvester Stallone, urážející další herce i komparzisty.

Pohár přetekl v momentě, kdy se točila scéna v baru. Sly nebyl spokojen se vzhledem komparzistů, zavolal si režiséra a před všemi přítomnými prohlásil: „Co je sakra s těma zatracenejma odpornejma komparzistama.“ Zatímco se štáb snažil vyměnit herce, nazýval je Stallone i režisér výrazy jako "kopa sádla" nebo "tlusťoch s holí". Výstup prý zakončil slovy: „Koukejte sem dostat nějaký mladé kočičky a rozsadit je kolem.“

Situace se donesla ke castingové režisérce Rose Locke, která se rozhodla rezignovat, protože usoudila, že v takové atmosféře nemůže nadále chránit najaté pracovníky. Zprávy ze zákulisí se pak dostaly na sociální sítě a do médií.

Stihl se k nim vyjádřit i jeden z komparzistů, třiapadesátiletý Thomas Mooneyham z Tennessee, který jel 4. dubna čtyři hodiny do Atlanty, aby sloužil jako jeden z komparzistů populárního seriálu z pera Taylora Sheridana (Yellowstone). Prý mu ani nevadilo, když se na něj Stallone podivně díval, a když byl najednou požádán, aby opustil scénu a byl vyměněn za mladšího kovboje a slečnu. Horší bylo, co následovalo.

„Seděl jsem u stolu a měl jsem předstírat, že poslouchám kapelu... Když mě odvolali, nic jsem si z toho nedělal, prostě posloucháte, co se po vás chce. Ranilo mě ale, když jsem se doslechl, že si pak utahovali z tlusťocha s holí, protože jediný, kdo tam měl hůl, jsem byl já,“ vysvětlil Mooneyham, který dělá v komparzu už dva roky a s takovým chováním se ještě nesetkal. „Nechtěl jsem dělat povyk, ale pak se o tom začalo psát... Trochu se mě to dotklo. Ale jsem spíš naštvaný než uražený, protože se trefovali do mého postižení,“ řekl magazínu Deadline.

Samotný Stallone ani studio Paramount se k celé kauze dosud nevyjádřili. Ozvaly se však herecké odbory SAG-AFTRA s prohlášením: „Na place není místo pro urážky a komentáře na adresu herců nebo jiných účinkujících.“

Na svou obranu vystoupil režisér zmíněné epizody Craig Zisk, který TMZ řekl, že celý spor vznikl ohledně nesplněného zadání castingové agentury. Scéna se měla odehrávat v hipsterském baru, v němž měli být hosté mezi dvaceti a třiceti lety, což se nestalo. Vyloučil, že by vyhození komparzisté čelili jakýmkoli urážkám.

Čtěte také: Nový Rambo? Sylvester Stallone prozradil, komu chce slavnou roli předat. Jde o velkou hollywoodskou hvězdu

Druhá devítidílná sezóna Krále Tulsy má dorazit na stream někdy v polovině roku 2024. Doufejme, že hrubost a buranství zůstanou specialitou jeho gangsterských charakterů a postaviček a nebudou se promítat i do samotného natáčení.

Zdroj: Deadline, Variety

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný