10. června 2023 13:01

Vážení bojovníků Clash of the Stars: Datel nenavážil, Kotlár se nevešel do trika, Holomek se vztekal

Populární zápasy známých osobností mají na programu v sobotu večer už pátý díl, který bude znovu poutat hodně pozornosti. Už při vážení zápasníků nebyla nouze o emotivní momenty. O největší poprask se postaral Marek Valášek alias Datel. Ten se totiž nevešel do váhového limitu.

Marek Valášek své fanoušky na Instagramu zásoboval informacemi, jak shazuje kilogramy, aby se vešel do váhového limitu. Dokonce dal nahlédnout do sauny, po které pak sledujícím ukázal totálně propocené tělo. Bohužel to ale nestačilo, Valášek se do váhového limitu nevešel. K zápasu proti Tomášovi Križanovi nakonec dojde, ale je jasné, že Datel titulový pás nezíská. O tom, jak Datel bojoval s kilogramy, si můžete přečíst zde.

Ostrá slova, provokace a hlavně velká show

Během vážení mají zápasníci jednu z posledních šancí, jak svého protivníka slovně rozhodit před bojem. Někdy tuhne krev v žilách, další pokusy být za drsňáky ale spíše vyvolávají úsměvy v publiku.

Zápasníci Clash of the Stars občas nezapřou touhu se předvést, být za superstar. Láďa Gal tak po příchodu na pódium odhodil do publika tričko, které ale nikdo nechtěl. Později odhodil i klobouk, jímž trefil v publiku sedícího Karlose Bendu.

Proslulý „nervák“ Matouš Kaluba místo tréninku zazpíval falešně píseň Karla Gotta Krev toulavá. Z jeho výkonu by Mistr opravdu neměl radost. Song nicméně Kaluba zvolil tematicky správně, protože známá melodie doprovázela seriál Cirkus Humberto.

Mezi těmi, kteří na pódiu předvedli skutečnou ukázku svých schopností, byl jako první Erik Víšek. Ten si na minulém turnaji připsal rychlé vítězství nad boxerem Davidem Karbašem.

Potom na pódium vystoupal Pavel Měsíček alias Snejks. Hned předvedl akrobatickou hvězdu, otočku a pak málem zakopl jak Joe Biden. „Pozor, Snejksi,“ reagoval Le Sy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Z bizarních zápasů se stal obrovský fenomén

Následně byl na pódium vyzván jeho soupeř. „Legenda z Berouna. Který se naštěstí našel, a je to Král Berouna!“ oznámil promotér. Legendu přinesl trenér „Žralok“ na pódium na ramenou. Když nalezenec z Berouna sestoupil z pódia, jeden z členů týmu mu z legrace řekl: „Jdeme se vožrat, ne?“ Flachs ale hned vážně odpověděl: „Teď ne, bude ještě vážení.“

Minutu svého tréninku předvedli i takzvaně výškově handicapovaní bojovníci s přezdívkami „Obr“ a „Malej Zmijozel“. Druhý jmenovaný byl prý navíc na kempu v Polsku u tamního šampiona „Mini Majka“.

Gelnarová zabodovala, Kotlár se nevešel do trika

Jeden z nejlepších výkonů předvedla během minuty lapování Hanka Gelnarová. Její údery měly švih a správnou energii. Sama vystupuje slušně a nedává vůči soupeřce s přezdívkou Satnady najevo žádnou nenávist. Jejich trenéři si ale měli co říct, a tak došlo k výzvě na další zápas právě mezi kouči. Nechybělo ani menší pošťuchování.

Na pódiu se pak předvedl i těžkotonážník Diego Kotlár, kterému bylo při pohybu malé tričko, a tak diváci mohli vidět i jeho vlnící se břicho.

Velkou diskusi před akcí vyvolal Tadeáš Veselý. Přijde, nepřijde? Spekulovalo se. Na tiskové konferenci týden před turnajem totiž chyběl. Nicméně přišel a předvedl pár úderů. Samozřejmě nesrovnatelných s jeho profi soupeřem Tadeášem Růžičkou.

Od činů se pak přešlo ke slovům. Po tréninku totiž došlo na veřejné vážení, při němž dostali zápasníci možnost se verbálně projevit. A nejen to.

„Ukončím ho v hadím stisku!“ vyhrožoval Král Berouna Snejksovi poté, co si neúspěšně zkoušeli dát pár úderů a kopů ještě před zápasem.

Když Král Berouna sestoupal z pódia, otočil se na jednoho z těch, co ho doprovázeli: „Jseš spokojenej?“

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Karlos Vémola v Thajsku s cizí kráskou. Kdo to je?

Do zápasu proti Klukovi s kamením nastoupí David Pražák alias Fregammer, který si neodpustil vzkaz své bývalé lásce Shopaholic Adel: „Adélo, pusť ho alespoň na ten záchod,“ řekl s ohledem na nového partnera své ex.

Na pátém turnaji Clash of the Stars dojde také k unikátnímu souboji naslepo, v němž se zavázanýma očima nastoupí do klece nevidomý Jan Podraný alias Dragunov. Ten navážil před zápasem přesně 57,3 kilogramu. Jeho soupeř Daniel Sonleitner měl 72,5 kilogramů. Mezi oběma je značný váhový rozdíl. Dá se tak říct, že Danny z TvTwix vlastně nemá šanci vyhrát v očích diváků. Když totiž rivala překoná, mohl by dostat indiánskou přezdívku „Ten, který zmlátil subtilního slepce.“ A to nechcete.

Následovalo vážení zženštilých zápasníků Tadeáše Kuběnky a Daniela Holomka. A trochu se asi splašily estrogeny. Holomek do Kuběnky totiž nečekaně obouruč šťouchl. „To je p**a bláznivá,“ reagoval zaskočený Tadeáš. Oba soupeři si pak ještě vyměňovali ostrá slova v hledišti.

Mimochodem během dění na pódiu bylo co sledovat i právě na ploše s diváky. V jednu chvíli si například Tadeáš Veselý krátil chvíli pošťuchováním s Diegem Kotlárem a využíval při tom své „lehkosti“ vůči Kotlárovi. Dokonce ho v jednu chvíli i kopl do břicha.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Podívejte se, jak vaří Patrik Kincl

Právě Kotlár musel pro vážení použít dvě váhy, které odhalily v součtu hodnotu 181 kilogramů. Jeho protivník svalovec Karlos Benda navážil „jen“ 118,5 kilogramu. A následovalo pošťouchnutí od Kotlára.

Show zakončilo vážení Tadeášů Růžičky a Veselého, po němž profesionální ranař Mawar sdělil rádoby gangsterovi Veselému pár drsnějších slov.

Sobotní večer každopádně sleduje hodně zajímavou podívanou!

Ondřej Němec

redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný