3. prosince 2020 19:02

Vyhraj obří Monster Jam Mega Grave Digger

Buď rychlejší než Ježour a pořiď si k Vánocům super Monster Jam!

Během letošních Vánoc tě čeká pořádná jízda! Nasedni do svýho monster trucku, povol uzdu fantazii a poznej na vlastní triko, co všechno se s ním dá i v týhle pitomý době zařídit. Nejen, že s ní zvládneš překonat jakoukoli překážku, ohromit kámoše, dojet si do fastu pro žvanec, ale i sbalit nějakou tu roštěnku. Tohle není zábava pro slabochy! Monster Jamy jsou považovaný za jeden z nejznámějších a nejuznávanějších monster trucků všech dob. A teď může bejt tvůj!

Chceš si zažít jízdu ve stylu „všechno nebo nic“ v největší RC nákladní káře Monster Jam – Mega Grave Digger? Teď máš šanci! Tenhle Monster Jam na dálkový ovládání jsme podrobili přísnýmu testu a všem možným situacím, který s ním můžeš zažít. Podívej se na video a najdi v něm odpověď na soutěžní otázku. Když budeš mít kliku, tenhle zbrusu novej teréňák bude do Vánoc tvůj!

Soutěžní otázka:

Komu měla zavolat slečinka ze zastávky, kdyby teda nezdrhla?

a) Ferdovi b) Bobovi

Soutěž končí 11. 12. 2020 ve 23.59.

Soutěžte zde!

HERNÍ ŘÁD

Odpověď najdeš v naší recenzi:

O co hrajem?

Pro dva šťastlivce máme nachystanou tuhle mega nadupanou káru na dálkový ovládání. Auto měří přes sedmdesát centimetrů a dává ti kontrolu nad každou akcí Monster Jam!

Každej, kdo tuhle boží mašinu chce najít pod stromkem a nechce tak úplně spoléhat na Ježíška, by měl zabrousit na zaručeně spolehlivej šopík MALL.cz.

Nadměrné pneumatiky Mega Grave Digger hravě překonají jakoukoli překážu a dovolí ti hladce pokračovat v jízdě. RC monster truck s USB dobíjením v měřítku 1: 6 má vlastní gumový běhoun pro vynikající kontrolu trakce, velký rázy a odpružení, nabízí nezastavitelný výkon na silnici i v divočině. Lehká konstrukce usnadňuje zvedání a přeměnu vašeho světa na arénu Monster Jam!

Pomocí duálního joystickového ovladače s frekvencí 2,4 GHz můžeš ovládat dvůj Mega Grave Digger RC ze vzdálenosti až 600 metrů. S detailní karoserií, autentickými pneumatikami BKT, funkčními světlomety a vzhledově podobným podvozkem je tato replika Grave Digger jako řízení toho pravého Monster Trucku! Zvládni jakoukoli překážku a zažij špičkový výkon s Monster Jam Mega Grave Digger RC!

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný