19. května 2017 12:44

Tohle je 6 nejvíc sexy hrdinek z nových sci-fi seriálů!

Extant (11) - upoutávka

Radost pokoukat!

Co si budeme namlouvat, není náhoda, že Halle Berry, hvězda středečního Extantu, na všech plakátech vystupuje v celkem upnuté kombinéze. Pohledné hrdinky zkrátka táhnou diváky k obrazovkám – pro příklad stačí vzpomenout na další sedmero krasavic, které se objevily ve sci-fi seriálech z posledních let!

06) Daisy Johnson

Hvězdě Agentů SHIELD trvá sice celou řadu, než se zbaví fazóny ukecané hackerky, tím víc ale její proměna divákům vyrazí dech.

05) Peggy Carter

Retro outfity na jednu stranu znamenají, že Peggy Carter zrovna mnoho šokujících odhalení (masa) nepředvede – charisma a elegance má však na rozdávání!

04) Julie Mao

Ačkoliv se Julie Mao v Expanse jenom několikrát mihne, celá první řada se vlastně motá kolem jejího zmizení. A zcela chápeme, proč lidem okolo zamotala hlavy!

03) Sarah Manning

Sarah samotná snad takovou nadsamicí není – když se však její představitelka Tatiana Maslany předvede v Orphan Black v asi deseti dalších rolích, uznale vztyčíte minimálně palec!

02) Amy Pond

Hříšně krásný doprovod z Doctora Who se v poslední době objevil také ve Strážcích Galaxie, musíme však říct, že minisukně svědčily Amy Pond přece jenom víc.

01) Jane Doe

Hrdinka seriálu Blindspot se v pilotním díle objeví nahá, potetovaná jenom bizarním kódem, který tvoří obsah další zápletky. Blindspot ani nepředstírá, že mu nejde o ukazování kůže hlavní představitelky Jaimie Alexander. Nemůžeme však říct, že se zlobíme.

Další díl Extanta začíná ve středu ve 20.15 na Prima COOL.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný