2. února 2024 11:50

Potvrzeno: Tarantino chystá divoký nový film s Bradem Pittem

Dočkáme se i tentokrát mimořádného diváckého zážitku?

Spojení slavného filmaře Quentina Tarantina s hvězdným hercem Bradem Pittem není žádnou neověřenou novinkou. Spolupracovali spolu už na snímcích Hanebný pancharti (2009) a Tenkrát v Hollywoodu (2019). Mimochodem, Pitt už dávno předtím hrál také v pecce Pravdivá romance (1993), kde byl Tarantino spoluautorem scénáře.

Prestižní magazín Deadline teď potvrdil, že Pitt získal i jednu z hlavních rolí v Tarantinově údajně posledním filmu s názvem The Movie Critic s plánovanou premiérou už v roce 2025. Jediným dalším potvrzeným hercem je aktuálně Paul Walter Hauser známý z filmů Já, Tonya a Richard Jewell nebo seriálů Volavka či Cobra Kai.

Přestože se natáčení blíží mílovými kroky, Tarantino zatím o filmu mnoho neprozradil. Má jít o příběh neuctivého kritika z Kalifornie sedmdesátých let, který recenzuje mainstreamové filmy pro pornočasopis The Popstar Pages.

Čtěte také: Oscarové nominace ovládl tříhodinový opus o fyzikovi. Seznam odtajnil i další favority

„Napsal jsem to podle skutečného chlápka, který se nikdy neproslavil. Byl velmi hrubý, nadával, používal rasistické výrazy. Byl sprostý jako čert, ale jeho texty byly fakt vtipné,“ přiblížil Tarantino. Svůj desátý snímek bude Tarantino točit ještě letos přímo v Los Angeles. „Miluji natáčení v Kalifornii. Začal jsem tu režírovat a je jen příhodné, že svůj poslední film natočím ve světovém hlavním městě kinematografie... Nic se nevyrovná natáčení v mém rodném městě, jsou tu nejlepší štáby, s jakými jsem kdy pracoval, a navíc spousta úžasných lokací,“ uvedl režisér v předchozím tiskovém prohlášení.

Brad Pitt aktuálně natáčí prozatím nepojmenovaný film z prostředí závodů F1 pod vedením Josepha Kosinskiho (Top Gun: Maverick, Tron: Dědictví). Dokončují se taky práce na thrilleru Wolfs o dvou nájemných zabijácích, kde ho uvidíme po boku George Clooneyho v režii Jona Wattse (aktuální Spider-Man trilogie). Tahle novinka má jít do kin v září 2024.

Zdroj: Deadline, The Guardian

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný