10. února 2023 12:45

První fotky z Rychle a zběsile 10: Vin Diesel povolal do akce slavné superhrdiny

Adrenalinová série míří do svého finále. Budou u toho i nové herecké hvězdy, které se ukazují na první sérii fotek.

Rychle a zběsile 10 (Fast X) bude první polovinou velkého finále, jímž populární série dospěje na konec své cesty. Ještě před prvním trailerem dostali fanoušci možnost se pokochat první trojicí oficiálních fotek poskytnutých magazínu Empire. Ty ukazují tři stěžejní postavy, z nichž dvě jsou úplně nové...

Nemůže chybět Dom Toretto (Vin Diesel) u svého ikonického bouráku Dodge Charger, připraven čelit vzrůstající hrozbě, již představuje všehoschopná Cypher (Charlize Theron). Tvůrci slibují otevřenou válku, která přinese velké oběti.

Nejvýraznějším novým padouchem bude Dante s tváří Jasona „Aquamana“ Momoy. „Je to úžasná postava, na tisíc procent Momoa,“ slibuje režisér filmu Louis Leterrier (Podfukáři, Kurýr), který loni narychlo vystřídal veterána série Justina Lina. Ten dramaticky odešel jen týden po začátku natáčení kvůli tvůrčím neshodám a hádkám, zejména s hlavní hvězdou Vinem Dieselem.

Do hry s těmi nejvyššími sázkami vstoupí taky tajemná Tess v podání Brie „Captain Marvel“ Larson, u níž není jasné, na kterou stranu se postaví. V duchu Rychle a zběsile by nebylo překvapením, kdyby klidně několikrát změnila tým. Jedno je však jisté: Dom Toretto bude muset zaplatit cenu za rozhodnutí ze své minulosti a dotkne se to i jeho nejbližších.

V dalších rolích se objeví Tyrese Gibson, Sunk Kang, Ludacris, Michelle Rodriguez, Nathalie Emmanuel, Daniela Melchior, Helen Mirren, Cardi B nebo Scott Eastwood.

Rychle a zběsile 10 vtrhne do českých kin už 18. května 2023.

Zdroj: Empire

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný