3. března 2024 06:00

Nenáviděný Jar Jar Binks je zpět. Jeho představitel přišel s oznámením a fotkou

Návrat užvaněného Gungana se skutečně blíží!

Nechvalně známý Jar Jar Binks se poprvé představil v roce 1999 ve filmu Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba. Užvaněný, nemotorný a hrozivě animovaný zástupce rasy Gunganů se stal okamžitě nejvíce nenáviděnou figurou z předaleké galaxie, jejíž výskyt režisér George Lucas v následující dvojici filmů raději seškrtal na minimum.

Čtěte také: Slavný skladatel přiveze do Prahy nálož gamingové hudby. Zazní soundtrack z Guild Wars 2

Postava v podstatě zmizela ze Star Wars, ale její představitel Ahmed Best teď šokoval na Instagramu čerstvou fotkou v motion capture kostýmu, u které jsou nejpodstatnější přidané hashtagy. Je z nich totiž evidentní, že se jedná o projekt herní společnosti Activision a že si Ahmed kromě Jar Jara zopakuje také roli Jedi mistra Kellerana Beqa, jímž se stal ve třetí sezóně seriálu The Mandalorian. Navíc zřejmě bude také blíže nespecifikovaným temným pánem ze Sithu.

Fanoušci okamžitě začali spekulovat, že by mohlo jít o přidání nového obsahu do střílečky Call of Duty, podobně jako nedávné přidání skinů hudebních hvězd Snoop Dogga a Nicki Minaj. Jenže k pouhému přidání skinů se základní sadou pohybů by nebylo potřeba herce v obleku. Spíše tak půjde o rozsáhlejší záležitost vyžadující nahrávání cutscén.

Vzhledem k tomu, že už před časem skončila exkluzivita EA pro vydávání velkých Star Wars her a vlastní titul tak chystá třeba Ubisoft v podobě Star Wars Outlaws, možností je skutečně mnoho. Aktuálně se fanoušci ságy dočkali remasteru devadesátkové klasiky Star Wars: Dark Forces, ještě letos má dorazit remaster původního Star Wars: Battlefront nebo Star Wars Hunters pro Nintendo Switch a mobily.

Zdroj: Comic Book Movie, Game Rant

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný