19. května 2023 11:10

Iron Man má vlastní Top Gear? První trailer Downeyho zábavné autařské show

Trailer automobilové show Downey's Dream Cars

Robert Downey Jr., představitel Tonyho Starka, pustí diváky do své impozantní sbírky aut, kterou se rozhodne předělat přímo před objektivy kamer.

Robert Downey Jr. proslul svou rolí komiksového Tonyho Starka, neboli Iron Mana. Jako nejbohatší člen Avengers měl impozantní sbírkou technických udělátek a samozřejmě taky aut – a nejinak je tomu i v případě samotného osmapadesátiletého herce. Ten teď vezme diváky na cestu světem aut i vlastním soukromím v pořadu Downey's Dream Cars.

Synopse konzervativní petrolheady moc nepotěší, ale znalce dlouhodobých aktivit slavného herce nijak nepřekvapí: „Sleduje Roberta Downeyho Jr. s týmem expertů, jak zrestaurují šest klasických vozů z Robertovy vlastní sbírky, aby byly šetrnější k životnímu prostředí – aktualizují je pro nové tisíciletí, ale zachovají jejich sílu i styl.“

V rámci renovace se zkrátka bude předělávat na elektrický či hybridní pohon. V ukázce jsou vidět nádherné kousky jako Corvette Singray C2, El Camino páté generace, ikonický VW Camper nebo původní Buick Riviera. Samozřejmě dojde i na nejnovější hi-tech káry, které budou inspirací, jak spojit starou eleganci s novými technologiemi.

Downey Jr. pojal celý projekt jako rodinnou záležitost, kterou spoluprodukuje jeho manželka Susan v rámci společnosti Team Downey a v traileru si užívá vtipné situace i slovní výměny se svým synem Extonem a dcerou Avri. Automobilová reality show Downey's Dream Cars startuje online už 22. června 2023.

Zdroj: Collider

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný