21. srpna 2023 14:20
Adam Vala

Známý influencer přiznal, že odešel z kina během Oppenheimera. Co mu vadilo?

Slavný influencer naštval fanoušky bizarním přiznáním. Během Oppenheimera odešel z kina.

Youtuber, chvíli boxer, nyní wrestler a zároveň podcaster Logan Paul se čerstvě postaral o další bizarní odhalení. Slavný influencer prohlásil, že odešel z kina během Oppenheimera, protože ho film nebavil. Ano, jeden z nejočekávanějších snímků roku, který se dočkal univerzální chvály, utržil celosvětově už přes 700 milionů dolarů a dost možná přinese jeho tvůrci Christopheru Nolanovi konečně vytouženého Oscara – všechno zcela zaslouženě – Paula nebavil tak moc, že se v půlce zvedl a odešel.

Konkrétně ve svém podcastu Logan uvedl, že to byl film, ve kterém jen všichni neustále „žvanili“. Čert vem, že ty dialogy mají své opodstatnění, že jsou výtečně napsané a vycházejí z úst herecké elity. Na youtubera, jehož nejslavnější moment byl, když se natočil s mrtvolou v japonském lese a způsobil mezinárodní skandál, po kterém od něj dali ruce pryč všichni sponzoři, to zkrátka bylo příliš upovídané.

Co hůř, kdyby alespoň youtuber uvedl, že to nebyl film pro něj. Jenže on se rozhodl zmínit Oppenheimera v kontextu debaty o nejhorších filmech, jaké kdy viděl. Do svého podcastu si navíc pozval tvůrce populárního a úspěšného letošního hororu Mluv se mnou Michaela a Dannyho Philipou, kteří mimochodem jako youtubeři začínali pod přezdívkou RackaRacka.

Každopádně později ještě Paul dodal, že stejně tak málem odešel z kina i během Interstellaru. Z tohoto snímku Christophera Nolana se však nakonec stal jeden z jeho nejoblíbenějších – teoreticky tak stále existuje šance, že později Paul Oppenheimera docení. Ani tahle snaha mírnit své výroky ale nezabránila lidem na internetu, aby se do youtubera nezačali brutálně obouvat. Jeden uživatel Twitteru dokonce napsal, že by radši poslouchal tříhodinové mluvení kohokoli o čemkoliv spíš než pět vteřin myšlenek Logana Paula.

Zdroj: UNILAD, Twitter

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný