2. prosince 2013 13:00

Start vztahu s Penny! Tento týden v TBBT

Sledujte od pondělí do čtvrtka ve 21:20 nebo v repríze dalšího dne v 00:55 v původním znění na COOLu...

Takže pěkné pondělí, hnedle zkraje týdne k nám skrze Teorii velkého třesku dorazí ve 21:20 díl Hofstadterův izotop, v němž nám začíná takový malý dějový oblouk směřující k prvnímu většímu zlomu mezi Leonarden a Penny.

O co jde? Inu, Penny se rozhodne, že svému synovci k narozeninám koupí komiks. Protože jde o mnohem složitější proces, než si poprvé myslí, musí s nimi jít do obchodu.

A tady uhodí hřebíček na hlavičku – začne totiž úspěšně balit prodavače Stuarta

Co přesně znamená ten výraz ‚přátelé s výhodami‘? To ti platí zdravotní pojištění?

V úterý navážeme ve 21:20 Lasvegaským resetem, v němž situace pomaličku kulminuje. Leslie dá po nedávných událostech Howardovi kopačky, a podobně zkroušený Leonard i Raj ho tak vezmou do Las Vegas, kde se vše trochu zamotá…

Sheldon zůstává doma, protože pudové důvody, kvůli kterým trojice kluků razí do Města hříchu, mu nemohou být cizejší. Jenže pak se něco pokazí a on musí zůstat na noc u Penny – k Leonardově překvapenému výrazu po návratu.Leonarde, měli jsme s Penny večeři, hráli jsme hry a pak jsem u ní strávil noc. Jistě rád uslyšíš, že teď už mnohem lépe rozumím ‚přátelům s výhodami‘.

Ani ve středu nebudeme strádat, dorazí totiž opulentní díl Turbulence přísně tajných materiálů! Drama vrcholí, Stuart totiž půjde s Penny na druhé rande a k této příležitosti přisype trochu soli do rány Leonarda – chce se ho totiž optat na pár rad...

Zdá se, že vše je ztraceno. Schůzka proběhne, Leonard jde páchat mentální sebevraždu, jenže pak se ukáže, že Stuartovi zdaleka nevyšlo vše podle plánů – a může za to Penny.

Nezahálí ani Howard, který vytvořil spešl vesmírný záchod, jenom aby si následně uvědomil, že se na palubě Mezinárodní vesmírné stanice brzy rozbije. A začíná závod s časem!

No a poslední epizodou týdne končí i 2. řada Teorie velkého třesku – správně, čeká nás Expedice na monopol, v němž dojde pokroku (konečně!) i Leonardovo loudění Penny.

K jeho velké smůle však grupa dostane neopakovatelnou nabídku vyrazit na tři měsíce na polární misi. Zrovna, když se vše daří! Jak se rozhodne, zjišťujete na COOLu ve čtvrtek od 21:20.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný