18. srpna 2017 15:30
Adam Vala

Nový iPhone 8 se bude nabíjet bezdrátově! Tohle jsou konečně pořádné důkazy!

Konečně už tuhle funkci nebudou mít jen Androidy.

Těšíte se na nový iPhone a plánujete jeho koupi? Pak se připravte na několik věcí. V první řadě se pořádně finančně prohnete, pak se pravděpodobně nedočkáte Home tlačítka a displej budete mít přes celou přední stranu. Pro někoho nevýhoda, pro někoho výhoda – určitě se ale shodneme na tom, že další z vychytávek uvítá každý. Vypadá to totiž, že se potvrdí spekulace o bezdrátovém nabíjení.

Na internet totiž unikly fotky, na nichž by měly být nabíjecí části onoho bezdrátového zázraku, a vzhledem k tomu, že je do světa pustila čínská insiderská stránka Weibo, považují je fanoušci za skutečné. Nabíjecí část sice není podle fotek ještě dokončena, ale i tak můžeme mít představu o kulatém tvaru a velikosti, odpovídající nabíječce Apple Watch. Znamenalo by to, že stačí mít telefon pouze položený na konektoru a nic dalšího neřešit.

Na druhou stranu je ale nutné připomenout, že tuto technologii adoptovaly telefony s Androidem už pěkných pár let dozadu a nejedná se tudíž pro Apple o žádný technologický náskok. V tomhle ohledu se vsází nejvíce na velmi přesné rozpoznávání obličeje a další prvky, které budou odhaleny už v září.

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný