18. ledna 2018 17:59

3 nejlepší ovladače pro PlayStation 4, které posunou vaše hraní na úplně novou úroveň!

Vybrali jsme tři ovladače pro PlayStation 4, které uspokojí každého, komu běžný DualShock nevyhovuje.

Pokud vlastníte PlayStation 4, jistě vám neuniklo, že je k němu možné dokoupit ovladače třetích stran, tedy speciálních alternativ ke standardnímu DualShocku. Vybrali jsme tři z nich podle toho, jaké mají unikátní výhody a vlastnosti.

Razer Raiju

Cena: zhruba 4000 Kč

Dokonale navržený kousek od specialisty, určený pro pařany, kteří mají ty největší online ambice. Pohodlný s kvalitními a prakticky nezničitelnými spínači, výtečnou odezvou a s možností mapování dvou extra triggerů a bumperů na zádech. Bonusem navíc jsou speciální tlačítka pro ovládání voice chatu. Funguje pouze přes kabel, který je však dlouhý a odolný a nabízí bleskové reakce.

Nacon Revolution Pro Controller 2

Cena: zhruba 3000 Kč

Nebudeme si nic namlouvat, ovladače konkurenčního Xboxu vyhovují většině hráčů více – jsou větší a lépe se drží, navíc levý analog je umístěn výše mimo osu, což je ergonomicky promyšlenější. A teď si můžete xboxové pohodlíčko užívat i na PS4. Navíc má tři různé herní režimy s různým podsvícením a nastavením tlačítek či citlivosti. Můžete si nastavit i vlastní makra a vyladit si těžiště ovladače pomocí závažíček. Opět funguje jenom s kabelem, což ale umožňuje minimální odezvu nutnou pří online zápolení.

Hori Onyx

Cena: zhruba 1300 Kč

Čerstvý přírůstek do rodiny licencovaných ovladačů funguje na rozdíl od výše zmíněných bezdrátově. Místo na profi reakce se soustředí na komfort. Nabízí v podstatě to samé, co standardní PS4 ovladač, snad jen LED proužek není na čele, ale malinký mezi d-padem a pravým analogem. V podstatě jde o ideální volbou pro všechny, co vždycky toužili hrát PSko s xboxovým ovladačem.

Jste spokojení se standardním DualShockem nebo hledáte něco lepšího?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný