10. srpna 2022 10:04

Živí mrtví: Čerstvé podrobnosti o spin-offu s Normanem Reedusem. Bude čelit novým superzombíkům

Tvůrci vypustili pár zajímavých podrobností o samostatném Darylově dobrodružství.

Zatímco seriál Živí mrtví nezadržitelně míří ke svému definitivnímu rozuzlení, chystají se nové spin-offy. Mezi nejočekávanější z nich bezpochyby patří ten věnovaný postavě neohroženého lovce Daryla Dixona (Norman Reedus). Jeden z lodivodů celé franšízy, scenárista a producent Scott M. Gimple, o něm magazínu FearHQ prozradil několik zajímavých podrobností.

Hlavní hrdina bude hned na začátku vržen do nového prostředí s neznámými lidmi. „Když se Daryl ocitne mezi úplně novými lidmi, bude jako ryba bez vody. Ve Francii, v zemi která si prochází apokalypsou, je pro něho všechno naprosto nové,“ naznačil Gimple a potvrdil tím, že se děj přesune na území Francie.

Původně tam s ním měla zamířit i Carol Peletier (Melissa McBride), ale Daryl se bez ní bude muset obejít. Její herecká představitelka nakonec účast v seriálu odřekla kvůli nutnosti natáčení v Evropě a příběh tak musel být zásadně přepsán.

Nejde však o jedinou změnu. Darylovy schopnosti totiž prověří nový a mimořádně rychlý druh zombíků, o nichž se diváci poprvé dozvěděli v seriálu The Walking Dead: World Beyond a kteří byli zřejmě cíleně vyrobeni lidmi. „Daryl bude muset znovu objevit sám sebe, což bude o to těžší, že nebude mít po boku ty jediné z lidí, s nimiž se cítil v pohodě,“ prozradil Gimple o seriálu, jehož showrunnerem byl nedávno jmenován David Zabel (Pohotovost, Mercy Street).

A jak se Daryl dostane do Evropy? Za vším by mělo být velení jednotek CRM neboli Civil Republic Military. O dalších souvislostech zatím můžou fanoušci jen spekulovat. Každopádně diváky zřejmě čeká podívaná, která bude stylem připomínat filmy jako 28 dní poté nebo Světová válka Z.

Nejde zdaleka o jediný spin-off. Už brzy odstartuje povídkový seriál Tales of the Walking Dead. Samostatný seriál dostanou Rick s Michonne a taky Maggie s Neganem – druhý zmíněný se bude odehrávat v kulisách New Yorku.

Nalákaly vás nové podrobnosti o Darylově samostatném seriálu?

Zdroj: FearHQ

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný