24. srpna 2018 13:46

V premiérové 25. sérii Top Gearu uvidíte nejrychlejší Ferrari všech dob a závod po Americe

Karavana jménem Top Gear jede dál!

Již v úterý 4. září dorazí na Prima COOL zbrusu nová, ještě naleštěná 25. série kultovního pořadu Top Gear! Ačkoliv v ní již pár let nepůsobí někdejší Clarksonova parta, Top Gear byl značkou dávno před tím, než se v něm poprvé Jeremy Clarkson objevil – a také novou sezonu čeká úprava v řadách jmen moderátorů. Na co se tedy můžete těšit?

Poté, co byl po 23. sérii odejit někdejší moderátor Chris Evans, převzal jeho roli jako hlavní tvář 24. řady Matt "Joey z Přátel" LeBlanc, který se rychle etabloval jako zajímavě padnoucí americký mluvčí Top Gearu.

Koneckonců, nemůže být pochyb o tom, že má LeBlanc charismatu na rozdávání! Spolu s ním pak v moderování pokračují i Chris Harris a Rory Reid a samozřejmě i Stig! Čas od času pak do pořadu zavítají i dvě zásadní posily – německá závodnice Sabine Schmitz a automoto byznysmen Eddie Jordanon.

Není bez zajímavosti, že po odvysílání 25. řady bylo ze strany BBC oznámeno, že se LeBlanc v pořadu objeví již jenom následující rok – jinými slovy, nadcházející 26. série bude jeho poslední.

Ve 25. sérii vás každopádně čeká hlavně tradiční příval benzínového i naftového potěšení od osahání si Ferrari 812 Superfast až po test moderních SUV. Jedním z největších lákadel pak bude i napínavý závod se Stigem po Americe, takže se rozhodně máte na co těšit!

Premiérová 25. série Top Gearu začíná na Prima COOL v úterý 4. září ve 20.15.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný