7. června 2022 17:30

Konečně dobrý Resident Evil? Nový trailer ukazuje zombie řežbu, na kterou jsme tak dlouho čekali

Po zákeřném řádění vražedného viru už se zdálo, že lidstvo čeká zářná budoucnost. Jenže to by ji nesmělo svěřit do špatných rukou...

Nová osmidílná adaptace slavné videoherní série s názvem Resident Evil: Lék láká novým trailerem, který ukazuje podstatně více akce, monster i celého světa, v němž bohužel (z nějakého dost šíleného důvodu) stále funguje nechvalně známá Umbrella Corporation.

Čtrnáct let po tragických událostech globální apokalypsy a zničení původního Raccoon City totiž dostala Umbrella druhou šanci a vybudovala lepší utopické New Raccoon City. Vše má pod palcem rodina Weskerů, která slibuje, že z jejích laboratoří tentokrát vzejde jen dobro... tak určitě! Průšvih, který začal u její hlavy Alberta Weskera (Lance Reddick), tak budou muset řešit hlavně jeho dcery Jade (Ella Balinska) a Billie (Tamara Smart).

„Říkali, že svět skončí v roce 2036, ale mýlili se. Svět totiž skončil už dávno předtím,“začíná trailer, v němž dojde na zmutované psy, pavouky i nezbytnou řež motorovou pilou. Seriál pod kreativním vedením Andrewa Dabba (scenárista Lovců duchů) natočila německá společnost Constantin Film a bude mít premiéru letos v létě.

Líbí?

Zdroj: The Hollywood Reporter

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný