2. srpna 2022 17:15

Nášup nových zábavných pořadů na Prima COOL!

S podzimem se na obrazovky Prima COOL přiřítí celá řada nových i původních pořadů! Budou ztřeštěné, neotřelé, kouzelné, na hraně i zatraceně sexy! Potrhají vám bránici a prodlouží život o desítky let.

Mistři skečů a stand-up comedy budou bojovat v improvizační soutěžní show K.O.MICI! Tříčlenné týmy známých tváří svléknou boxerské župany, nabrousí mozkové závity a v ringu se budou předhánět v pohotových reakcích, vtipných smečích i schopnosti získat publikum na svoji stranu. To vše pod dohledem rozhodčího a moderátora v jedné osobě – energického Ondřeje Urbana. A nesmí chybět ani premiérové díly Prima Partičky s osvědčenou šesticí Michal Suchánek, Richard Genzer, Jakub Kohák, Michal Novotný, Daniel Dangl a hudební mág Marián Čurko!

To tady ještě nebylo. Konečně talk show o vztazích a sexualitě! Letos na podzim představí Prima COOL novinku Jednou jsi dole, jednou nahoře. Lechtivá atmosféra, otevřená komunikace, nadhled, humor a pikantní historky. Moderátor Miloš Pokorný si každý týden pozve na pražskou Žižkovskou věž dvě známé tváře, se kterými probere svět vztahů a sexu. Jaké bylo poprvé hudebníka Matěje Rupperta nebo noční balící trapas z Karlových Varů herečky Petry Nesvačilové, kterou znáte ze ZOO a Slunečné?

Kdo na závodním okruhu porazí tajemnou bloncku a vyhraje padesát tisíc korun? Přiřítí se nová moto-show Blondýna, kutil a zabiják. Čtyřčlenné VIP týmy projdou vyřazovacím sítem, o což se postarají kutil se zabijákem. Soutěžící čekají šílené disciplíny, které svět neviděl. Chtěli byste snad bojovat na motorkách s dřevci jako středověcí rytíři? A aby toho nebylo málo, máme pro vás ještě jednu neotřelou novinku – Bábovky a plechovky. V hlavních rolích „expertky“ na auta. Jedna malá, druhá velká. Jedna blondýna, druhá bruneta. Jak se popasují s připravenými auto-moto úkoly? Zábava, cool hosté i odborné rady!

Na obrazovky se vrací MAGIC SHOW! Zábavná talk show kouzelníka Radka Bakaláře. Nové epizody vykouzlí řadu primáckých hvězdných hostů – Terezu Pergnerovou, Petru Nesvačilovou, Michala Suchánka nebo Honzu Dědka. Nechte se očarovat světem magie, triků a iluzí! A žasnout můžete i nad další sérií opravdové cestovní řezničiny Fotr na tripu IV. Tentokrát vás Josef Vrtal vezme na road show po severní Africe. Sto dnů napříč Tuniskem, Alžírskem a Marokem.

Prima COOL nikdy nespí a připravuje i další novinky, například soutěžní pořad Joker Show, napěchovaný těmi nejlepšími vtipy. Rozesmějí známé osobnosti náročné publikum? A jak jejich fóry vyhodnotí potleskoměr? Uvidíte brzy!

Nebudou chybět ani oblíbené seriálové stálice jako Simpsonovi, Hvězdná brána, Top Gear nebo Námořní vyšetřovací služba. A přihodíme i jednu novinku: vtipný, ulítlý a chytrý animák, který odvysíláme raději až po desáté večer – Brickleberry. Z filmů se těšte na cooltovní klasiky – Ramba, Smrtonosnou zbraň, Transformers či Hobita. Premiéra dokumentu Každej ví kulový odhalí pozadí úspěchu i těžké chvíle české kapely Chinaski.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný