4. srpna 2021 06:00

Podzim 2021 na Prima COOL: Sci-fi pecku Alita: Bojový anděl doplní Spartakus, Hobit nebo Adolfeen

Filmové hity, drsné seriály i nové díly komediální improvizace. Podzim na COOLu vás přiková k obrazovce!

Prima COOL se na podzim stane novým domovem premiérových dílů zábavné show Prima Partička, ve které se Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela / Jakub Kohák, Michal Novotný, Daniel Dangl a hudební mág Marián Čurko postarají o tu nejlepší improvizaci v zemi. S novými díly se vrátí i nejšílenější talkshow všech dob Nečum na mě show. A proč nejšílenější? Protože ji moderuje plyšový delfín Adolfeen! I tentokrát si nebude brát servítky a hosty připraví o jejich důstojnost. V podzimním programu nebudou chybět ani premiérové díly Autosalonu nebo nová řada roadshow Fotr na tripu II. Úplnou novinkou bude pořad Osobní řidič Míra Hejda, kde známý moderátor otestuje nejrůznější typy aut.

Filmová premiéra Alita: Bojový Anděl zavede diváky do světa vzdálené budoucnosti, ve kterém se představí kyborg se srdcem a duší dospívající dívky. O mimořádné hrdinské zážitky nebude nouze ani u osvědčených filmových sérii Smrtonosná past, Mission: Impossible, Doba ledová nebo Rambo. A aby té akce nebylo málo, na svůj boj v aréně se chystají bojovníci v seriálech Spartakus: Krev a písek a Spartakus: Bohové arény. Zbrusu novým seriálem bude americké sci-fi Next, ve kterém génius ze Sillicon Valley zjišťuje, že umělá inteligence, kterou vytvořil, může zničit celý svět. Ups. A co na to Simpsonovi? Ti jsou v klidu, na podzim vstoupí už do třiatřicáté sezony!

Prima Partička

Zábavná improvizační show Partička je stálicí televizního éteru. Na podzim se opět rozjede se zbrusu novými díly oblíbená a osvědčená Prima Partička. V tradičním složení vás bude bavit Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela / Jakub Kohák, Michal Novotný, Daniel Dangl a hudební mág Marián Čurko. Nově se bude častěji do dění zapojovat šoumen Jakub Kohák, který se doteď především objevoval v divadelních verzích. Nebude chybět spousta zábavných scének, nových her a nejoblíbenější Richardova Párty. Na tuto specifickou partičku se mohou diváci těšit v premiérových dílech i v reprízách.

Od 30. srpna každé pondělí 20:15 premiérově na Prima COOL.

Nečum na mě show

Nejšílenější talkshow všech dob je zpět! Plyšový delfín připravuje pro diváky nové díly populární Nečum na mě show. A i tentokrát nebude nouze o drzé a sarkastické otázky! Adolfeen odloží stranou ve vysílání Prima COOL všechny zábrany a zeptá se na ta nejožehavější témata. A které hosty připraví o jejich důstojnost tentokrát? Například internetového producenta Kazmu, moderátory televize Prima Karla Voříška, Libora Boučka, zpěváky Jana Bendiga, Václava Noida Bártu, českého miliardáře a bývalého automobilového závodníka Richarda Chlada, populárního kuchaře Ondřeje Slaninu, porotce show Česko Slovensko má talent Jaro Slávika a mnoho dalších.

Nové epizody Nečum na mě show od 2. září každý čtvrtek ve 21:55 na Prima COOL!

Alita: Bojový anděl

Svět vzdálené budoucnosti není ideálním místem k životu, přesto v něm žijí lidé, kteří nezištně pomáhají jiným. Tak třeba kyberdoktor Ido (Christoph Waltz) prolézá skládky, aby našel funkční součástky, které může implantovat lidem, co o část těla přišli. Takhle objeví Alitu (Rosa Salazar), poničeného kyborga se srdcem a duší dospívající dívky, a vrátí jí život. Díky své zvědavosti pozná Alita i odvrácenou stránku města Iron City, v němž s doktorem Idem žije. Fyzickou konfrontací se zdejším podsvětím v sobě objeví mimořádné smrtící schopnosti. Z obyčejné kyberholky se stane bojový anděl. A konečně si vzpomene, jaké je její poslání.

Hobit: Neočekáváná cesta

Zdomácnělý hobit Bilbo Pytlík váhavě přijímá nabídku čaroděje Gandalfa Šedého, aby se s halekavou partou trpaslíků vydal na dlouhou cestu přes fantastickou Středozemi. Na jejím konci čeká nejen pohádkový poklad, ale i obávaný drak Šmak. Začíná velké dobrodružství plné zvláštních nebezpečí, osudových rozhodnutí a tajemných sil číhajících v temnotě. Režie Hobita se ujal Peter Jackson, který se posléze rozhodl rozvést projekt do podoby trilogie místo do té doby plánovaných dvou filmů. Díky tomu dostaly více prostoru postavy, které jsou v knižním Hobitovi pouze zmíněny v pozadí.

Narcos: Mexiko II

V pokračování drsného amerického seriálu o nebezpečných mexických kartelech a ilegálním obchodu s drogami se musí hlavní hrdina vyrovnávat s následky svých zločinů. Drogového barona Félixe Gallarda má na mušce americká protidrogová agentura DEA. Podaří se mu vyhnout pomstě za smrt jednoho z jejích agentů? A jak si poradí s nebezpečně vzrůstající nespokojeností a neposlušností v řadách vlastního kartelu?

Spartakus: Krev a písek

Zrazen Římany, odtržen od manželky a zotročen. Spartakus je donucen bojovat v brutálním světě gladiátorských klání, kde jsou krev a smrt nejžádanější atrakcí mas. Všechny bitvy se však neodehrávají jen na písku. Na každém kroku číhají zrada a korupce. Aby přežil, musí se Spartakus stát víc než jen mužem, víc než jen gladiátorem. Musí se stát legendou!

Osobní řidič Míra Hejda

Emoce, zážitky, motivace! Míra Hejda přichází na Prima COOL s novým pořadem o autech, zážitcích a splněných snech. „Už dříve jsem se testováním aut mnoho let zabýval a tohle je i pro mě splněný sen. Vzít auta tak trochu z jiného světa a představit je nám všem jinak než z plakátu nebo on-line testu. Zkrátka do auta nasednout spolu s diváky a užít si obří emoce, které tato auta vzbuzují. V každém dílu je proto několik výherců, kteří se mi přihlásí na mém Instagramu do tzv. Výzvy Osobního řidiče a já jim jejich sen splním. Úžasné na tom je, že mnohdy o tom výherce ani neví, protože mu zážitek společně se mnou připraví např. partnerka, maminka nebo i dědeček. Čím víc tato auta přibližuji k lidem, tím víc zjišťuji, jak obří motivací pro mnohé z nás jsou,“ vysvětluje Míra Hejda.

Nový pořad bude Prima COOL vysílat od 1. září každou středu ve 21:25.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný