10. října 2016 17:28

9 největších tajemství Teorie velkého třesku: Kolik berou herci a za co byl seriál žalován?

Mystéria, na něž jsou i vědátoři krátcí!

Znáte Teorii velkého třesku natolik, aby vás zaujaly následující otázky? Otestujte se!

1) Pojďme nejprve k tomu nejdůležitějšímu – kolik kdo bere? Tušíte, kolik si herci vydělávají? Pro hlavní trojku Jima Parsonse (Sheldon), Johnnyho Galeckiho (Leonard) a Kaley Cuoco (Penny) to je rovný milion za epizodu!

2) Na krk jim dýchá dvojka Kunal Nayyar a Simon Helberg, kteří inkasují 750 tisíc dolarů za díl.

3) Tušíte, kdo zbývá? Pouze Melissa Rauch a Mayim Bialik, jež mají za díl "jenom" 100 tisíc dolarů.

4) S penězi ale souvisí i nezodpovězená mystéria seriálu. Tak třeba, jak si dovede Penny, osamělá servírka, sama udržet a zaplatit větší byt, než má Sheldon a Leonard, dvojice dobře placených astrofyziků? Můžeme jenom spekulovat.

5) Odpověď nemáme ani na to, o jaké "holce z Kvítka" mluvil Raj v 1. řadě, když zmiňoval jistou herečku s doktorátem z neurovědy. Onou holkou je totiž Mayim Bialik, představitelka Amy. Znamená to, že v realitě Teorie velkého třesku pobíhají světem dvě stejně vypadající ženy? Samé otázky!

6) A když už jsme u toho, jak se proboha Howard mohl kdy stát astronautem? Nejenže má srdeční arytmii, astma, celou řadu fobií a intolerancí, ale navíc je i vrchovatě nešikovný. Lidi byli vyhozeni z kurzu řízení automobilu za méně!

7) Zpátky raději k věcem z placu. Dobře ukrytým tajemstvím byla třeba skutečnost, že Johnny Galecki a Kaley Cuoco spolu po dva roky chodili. Stalo se tak mezi lety 2007 až 2009, tedy paradoxně ještě předtím, než se spolu dali dohromady Leonard a Penny.

8) Tvůrci seriálu se ani příliš nechlubí tím, že básničku Soft Kitty ukradli. Bill Prady ji do Teorie velkého třesku vepsal poté, co ji slyšet v dceřině školce, aniž by si ověřil, jak je to s právy. Učitelka a skladatelka Edith Newlin, která Soft Kitty složila v roce 1937, loni úspěšně žalovala producenty.

9) A soudem nakonec skončil i seriál, který měl možná tajemstvím navždy zůstat – běloruská vykrádačka jménem Теоретики neboli Teoretici, de facto nelicencovaná kopie Teorie velkého třesku. Než byla tato zrušena – ironicky z ní odešli sami herci poté, co se dozvěděli, že jde o nelegální kopii, nikoliv licenci – vznikl a na internet se dostal minimálně jeden díl.

Udělejte s touto informací, co uznáte za vhodné...

Naše Teorie velkého třesku nabízí od pondělí do čtvrtka v 15.25 a 21.25!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný