7. září 2015 15:04

Brutalita v Mafii 3 nebude znát mezí! Tady je 5 důkazů...

Hlavním hrdinou třetí Mafie bude drsňák Lincoln Clay, který se v roce 1968 vrací z Vietnamu, aby se mohl po svém vypořádat se všemi, kdo se na něj třeba jen křivě podívají. A vývojáři připouští, že jim pod rukama vzniká jedna z nejbrutálnějších her historie!

1. LINCOLN NEMÁ CO ZTRATIT

Jedním z hlavních důvodů, proč mohou vývojáři popustit uzdu své zvrácené fantazie, je prostý fakt, že hlavní hrdina nemá co ztratit. Je sirotek, nikomu nevěří, nikdo nevěří jemu, a tak jde do všeho s vědomím, že to bude buď anebo. Všichni předchozí hrdinové byli zatíženi rodinou i přáteli a drželi se zkrátka, Lincoln má v tomhle směru volné pole působnosti.

2. VÁLKA ZMĚNÍ KAŽDÉHO

Jak už bylo řečeno, hlavní hrdina se vrací domů z války ve Vietnamu a jsme si na beton jistí, že se přiučil nepěkným praktikám, které si bude chtít vyzkoušet i na nebožácích v New Orleans. Někoho válečné trauma semele, Lincoln ale nebude tenhle případ. Stačí se ostatně podívat na jakýkoliv obrázek a pochopíte, že tenhle chlap se v mlácení ostatních vyžívá.

3. NIC NEBUDE PŘIPRAVENÉ PŘEDEM

Vývojáři se rovněž dušují, že žádná potyčka ve hře nebude naskriptovaná. V kombinaci toho, jakou budete mít v ruce zbraň, odkud k nepříteli přistoupíte a v jaké lokaci se budete zrovna nacházet, vám hra nabídne kýženou brutalitu. Viděli jste snad debutové video, ve kterém bodá Lincoln jako smyslu zbavený svoji oběť nožem do obličeje!

4. REALISTICKÁ REAKCE PO ZÁSAHU KULKOU

Pokud střelíte svůj cíl do nohy, začne kulhat a pořádně nadávat. Když bude mít zbraň, připravte se na to, že palbu ihned opětuje. Pokud se trefíte třeba do ramene, po výstřiku krve bude následovat řev a pirueta s následným pádem na zem. To všechno za přispění pokročilého fyzikálního enginu a sady nástrojů NVIDIA PhysX.

5. MUČENÍ A VYDÍRÁNÍ? ŽÁDNÝ PROBLÉM!

Poslední věc, která brutalitě nahrává, jsou i další, řekněme nebojové praktiky hlavního hrdiny. Jestli zvedla mučící scéna v GTA V vlnu kontroverze, pak si ani nechceme domyslet, jak se bude psát o Mafii 3. Aby Lincoln dosáhl svého, nebude se štítit sáhnout k ohavným praktikám a obáváme se, že jízda v protisměru, při které sám riskuje svůj život, bude jen pouhým začátkem.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný