15. května 2017 00:05
redakce Prima Cool

Chlupaté Furrari je buď dílem génia, nebo šílence

Když máte hodně rádi plyšáky, ale na hraní s medvídky už jste moc velcí, nabízí se elegantní řešení. Pořiďte si plyšové auto! Je to jediný plyšák, ve kterém můžete jezdit, a ještě budete za frajera. Nebo za blázna.

Tuning má spoustu podob. Některé firmy se snaží auta co nejvíce zrychlit, jiné je chtějí především odlišit nebo nabídnout více luxusu. Pak je tu ale skupina lidí, kteří se chtějí hlavně dobře pobavit. Právě sem spadají i různé přestavby starých aut na klony Ferrari. Už jsme viděli pickup převlečený za Ferrari Testarossa a tentokrát tu máme další originální kousek. Jmenuje se Furrari, od anglického slova "fur", které označuje kožešinu nebo srst.

Základem samozřejmě není italský supersport ale dvacet let starý kabriolet od Audi z konce 90. let. Kromě nepřehlédnutelné chlupaté karoserie má také zlatě lakovaná kola (včetně pneumatik) nebo falešná loga Ferrari vyrobená z papíru. S tímhle kabriem byste tak v dešti rozhodně jezdit nechtěli.

Pořád se nemůžeme rozhodnout, jestli se nám tento ztřeštěný nápad líbí, nebo je to už moc. Ale za stylové provedení rozhodně dáváme palec nahoru.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný