29. srpna 2014 09:30

Nový Dexter, Spartakus, Ospalá díra a fotbal...

Tenhle podzim se k vám vrátí vaši milovaní zabijáci, ale poznáte i ty nejnovější. Na podzim tohoto roku uvidíte novou řadu Dextera, epický konec Spartakuse a coolervoucí nový seriál Ospalá díra. Cool podzim je tu! Co vás čeká?

Televize Prima odhalila nové programové schéma na podzim tohoto roku. Co budeme vysílat na vaší nejoblíbenější televizní stanici? Jak jsme vám napověděli, vrátíme se k našim starým dobrým kamarádům.

A jak sami dobře víte, Dexter se vrací zásadně tak, že vám budou stát všechny chlupy (nejen) na rukou.

Dexter se vrací v poslední sezoně

Dexter se vrací. A jelikož se jedná o poslední řadu, bude mít opravdu na mále. Budete si trhat vlasy, kousat nehty a litovat jeho sestru, která se se zjištěním, že její bratr je zabiják, tak trochu nedokázala smířit.

Jenže všechno je daleko, ale daleko komplikovanější, než by se na první pohled mohlo zdát. V osmé sérii se tentokrát objeví vrah, který odstraňuje svým obětem kousky mozků. A ty kousky mají určitý význam spjatý s Dexterem...

Dexter je také jeden z mála postav v seriálu, u kterého se tvořily různé koncepty jeho konce. A my vám teď něco řekneme. Poslední sekundy poslední série vás nenechají v klidu!

Na scénu se vrací i poslední Spartakus

A tady se rozhodne. Sice nepatříme mezi americké fanoušky seriálu, kterým se dokonce posledního dílu tajil dech, jak Spartakus a jeho kamarádi dopadnou, ale konec vás vezme za srdíčko. Jak se totiž stále ukazuje, Spartakus to myslí upřímně. A jeho poslední tažení bude přímo epochální.

Můžeme vám slíbit, že zpracování poslední série Spartaka: Válka zatracených předčilo všechna očekávání fanoušků. Plakali i slavní herci – fanoušci seriálu a jejich představitelé během promítání prý "krájeli cibuli". Nechme to tak, protože copak nejste zvědaví, jak a jestli vůbec zemřou všichni ti namakaní Crixusové, Spartakové a Gannikové?

Uvidíte i premiéru seriálu Da Vinciho démoni

Pětadvacetiletý Da Vinci je všechno, co si dovedete představit. A rozhodně ne stylem "všude byl, všechno zná a od všeho má klíče". Mladý Da Vinci je génius a v naší moderní době naprosto nepochopený. Jednou se však dostane do sílící bouře, která roste po lidská staletí. Je to bouře pravdy, lži, víry a rozumu. Mladého Da Vinciho tak zavede do boje proti lidem, kteří zneužívají dějiny k tomu, aby zakryli pravdu...

Seriál Ospalá díra

Ospalou díru Tima Burtona všichni Cooláci musí znát, my vám ale nabízíme seriál a nový pohled na tento příběh. Hrdina z 19. století žije v moderní době a v 21. století hlavně proto, aby spojil síly s místní policistkou a zastavil Apokalypsu. A v městečku s příznačným názvem Ospalá díra nekontrolovatelně roste počet vražd. Smrtonosným prostorem se pohybuje dokonce i Bezhlavý jezdec, jeden ze čtyř jezdců Apokalypsy...

Liga mistrů UEFA 2014–2015

Cool nezklame ani milovníky fotbalu. Ronaldo, Messi, Rubben, Benzema, Ribéry, ale i Čech nebo Rosický. To jsou fotbalisti, které v Lize uvidíte. Od roku 2012 je ambasadorem vysílání Ligy mistrů na kanálu Prima Cool Marek Jankulovski, který před sedmi lety s klubem AC Milán tuto "ušatou" trofej třímal v rukou. Strhující fotbalová podívaná startuje už 19. srpna ve 20:15 na Prima COOL.

Stejně tak uvidíte novou sérii oblíbeného pořadu Top Gear pro všechny milovníky aut (upřímně, autům nemusíte rozumnět vůbec, ale vždycky se dobře pobavíte). Tentokrát uvidíte tyhle tři pardály brázdit divoký Východ. Ukrajina může být někdy pohostinná země, někdy ne. To poznají Clarkson, Hammond a May na vlastní kůži. A pokud vás zajímají auta z trochu jiného pohledu, je tu pro vás český pořad Autosalon!

Stejně tak se nemusíte bát, že byste přišli o svoje oblíbené Simpsony a Teorii velkého třesku.

Sledujte COOL i na podzim 2014!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný