13. května 2019 10:00
redakce Prima Living

Charlieho andílci podruhé rozjíždějí akci, tentokrát Na plný pecky

Akční komedie Charlieho andílci: Na plný pecky z roku 2003 je mladší sestra obrovsky úspěšné jedničky. Znovu se setkáme se sexy agentkami Alex, Dylan a Natalií. Ve hře je tentokrát mnoho nevinných životů, jedno temné tajemství z minulosti a setkání s krásnou ženou, která přestoupila na stranu zla. V neděli ve 20.00 na Prima MAX.

Součástí programu na ochranu svědků je to, že lidé, kteří dosvědčí závažné zločiny a byli by ve své vlastní „kůži“ v nebezpečí života, mohou získat novou identitu. Jsou tak nedohledatelní pro případné mstitele. Jenže ouha, lidé, kteří takto získali „nový život“, začínají ve filmu Charlieho andílci: Na plný pecky po jednom umírat.

Je to velmi citlivé téma a Charlie povolává do akce andílky. Chce po nich jediné, najít a získat zpět dva speciální prsteny. Které ovšem nejsou jen pouhou ozdobou. Obsahují totiž zakódované seznamy lidí s novou identitou.

Andílci Natalie (Cameron Diaz), Dylan (Drew Barrymore) a Alex (Lucy Liu) jsou na stopě záhadnému zločinci, který chráněné svědky vraždí. Ukáže se však, že na vině není nikdo jiný než bývalý andílek Madison (Demi Moore), jenž si touto cestou vyřizuje účty se svým dřívějším bossem Charliem. Andílci budou tentokrát mít opravdu plné ruce práce. Madison ze msty odvázala ještě jednoho pekelného psa – Seamuse O´Gradyho. Jenže tento muž je vrah a zároveň bývalý přítel Dylan, která ho kdysi dostala do vězení, když svědčila proti němu. Seamus touží po jediném, a sice zničit Dylan život. To vážně ohrozí všechny tři andílky a jejich společné přátelství. Podaří se jim z téhle šlamastyky vůbec vyhrabat? Mrkněte na to!

Těšte se!

 • Vražedné tempo
 • Ani minuta nudy
 • Nadsázka, která baví
 • Absolutní chemie mezi herečkami
 • Rozkošné převleky
 • Neuvěřitelně bláznivá akce

Americkou akční komedii Charlieho andílci: Na plný pecky si užijte v neděli ve 20.00 na Prima MAX!

Info – drby – zajímavosti o dvojce filmu Charlieho andílci

 1. Z prvního dílu zůstávají do dvojky všechny tři hlavní herečky Cameron Diaz, Lucy Liu a Drew Barrymore, Charlieho hlas (John Forsythe) a režisér McG. Výměna nastala na postu asistenta andílků Jimmyho Bossleyho. V minulém díle ho hrál běloch Bill Murray. Tentokrát v této roli vidíme Afroameričana Bernica Maca.
 2. Změna v roli Bosleyho se udála hlavně proto, že herec Bill Murray odmítl znovu pracovat s režisérem McG. Dále měl při natáčení prvního dílu velký konflikt s představitelkou Alex, herečkou Lucy Liu. I když on obrovskou hádku popírá a tvrdí, že s Lucy mají přátelské vazby.
 3. Pro hereckého veterána Johna Forsytha (1918–2010), který namluvil šéfa Andílků Charlieho, to byla poslední filmová role.
 4. Nápad s padlým andílkem byl původně připraven pro třetí pokračování Charlieho andílků. Objevil se však už zde. Děj bylo potřeba mírně zahustit. Ostatně andílkovská trojka nikdy nebyla natočena.
 5. Role padlého andílka Madison byla původně nabídnuta herečce Courtney Love, ta však odmítla. Proto role přešla na Demi Moore. A asi to byla správná volba. Popravdě, dokážete si v roli představit vdovu po bývalém frontmanovi kapely Nirvana Courtney Love?
 6. V úvodu filmu zazní píseň Feel Good Time, kterou nazpívala Pink.
 7. Zároveň se v akcí nadupané úvodní scéně objevuje bojová helikoptéra z výbavy ruské armády Kamov Ka-52 „Alligator“. Zajímavostí je, že v ruském letectvu těchto strojů slouží jen několik kusů. Další se kvůli špatné finanční situaci nevyrábějí.
 8. Ve filmu uvidíme vzpomínkovou scénu, ve které chtěla Drew Barrymore jakožto producentka slyšet vypalovačku Living on a Prayer od Jona Bon Joviho. Jenže práva k této písni byla tak drahá, že si ji produkce filmu prostě nemohla dovolit. A tak v americkém showbyznysu dobře zavedená Drew vzala telefon a Bon Jovimu zavolala. Vysvětlila mu situaci a světe div se! Bon Jovi udělal vyjímku a píseň ve filmu nakonec zazní. Za kolik? To ví jenom Drew a Bon Jovi.
 9. Film se v originále jmenuje Charlie´s Angels: Full Throttle.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný