20. února 2017 11:32

To zíráme! Švédští hračičkové vykouzlili z kostiček Minecraftu něco úžasného. Vtiskli mu takřka reálnou podobu!

Víme, jak by vypadal Minecraft v reálném světě.

Svět Minecraftu má něco do sebe, což ostatně potvrzují i miliony hráčů, kteří mu již stihli beznadějně propadnout. Přiznáváme, že sice upřímně nevíme, kde se tahle popularita kostičkované virtuální reality bere, o úspěchu Minecraftu však již nelze spekulovat. Je daný.

Jestliže ale počítačové hráče v prvních letech jeho existence nepřestával udivovat „reálný“ svět přetvořený do „lego“ podoby ve stylu Minecraftu, postupem času se karta obrátila. Na Minecraft jsme si natolik zvykli, že nás začalo zajímat, jak by vlastně jeho svět vypadal v realistickém ztvárnění.

A evidentně nejen nás. Švédští mágové ze studia Chunky si dali tu práci, že zanalyzovali skutečné mapy Minecraft světa do posledního detailu, rozebrali je do posledního pixelu a následně je vyrenderovali do graficky poutavé podoby.

Uznejte sami, oproti všem předpokladům by byl svět Minecraftu celkem sexy místo k žití. Takže otázka zní: neměli by se jeho tvůrci inspirovat a vytvořit pokračování Minecraftu, které by dalo zapomenout na pixelové šílenství, jak ho známe doposud? Dejte nám vědět!

Ondřej Najman eSuba.eu

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný