29. ledna 2020 13:49

Warcraft 3: Reforged zažívá krutě nepovedený start. Co hráčům nejvíc pije krev?

Předělaná strategická klasika nezvládá dodat, co slíbila.

Předělávka strategické klasiky s názvem Warcraft 3: Reforged vyšla před necelým dnem, ale internet už se jenom hemží naštvanými příspěvky hráčů. Blizzard totiž hru uvolnil ve značně neuspokojivé podobě.

Hra je plná bugů a technických chyb, kvůli nimž mnoha hráčům padá, ačkoliv bez problémů splňují požadavky pro její spuštění. Velkým problémem je taky kolísající framerate, který se týká i silných strojů. Samostatnou kapitolou jsou pak rozbité online funkce – mnoho hráčů hlásí nefungující lobby nebo opakované problémy se servery.

Rozčarování způsobil taky downgrade grafiky oproti demoverzi. Plná verze má méně detailů či horší vyhlazování a taky se změnilo uživatelské rozhraní. Pomyslnou kyselou třešničkou na dortu je pak rozbité titulkování cutscén.

SLEDUJTE DOWNGRADE GRAFIKY U WARCRAFT 3: REFORGED

Reforged verze navíc nenabízí ani některé funkce z originální hry jako uživatelské mapy, klany či profily. Vlastníkům starého originálu se navíc hra začne automaticky aktualizovat, ale ta nová pak nejde spustit.

Blizzard čelil takovému náporu negativity, že v prvních hodinách banoval lidi na oficiálních fórech, protože nejčastějším tématem byl způsob, jak se dá zažádat o vrácení peněz. Fanoušci tak hru přejmenovali na Warcraft 3: Refunded.

Už jste vyzkoušeli předělaný Warcraft 3? Jaké jsou vaše dojmy?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný