16. ledna 2019 11:32

RE-PLAY bude mít novou podobu. Přečtěte si vyjádření jeho tvůrců

Jste připraveni na RE-PLAY 2.0?

Vážení hráči, diváci a příznivci RE-PLAYE,

tak je to tady. Jednou to zkrátka přijít muselo a po dlouhých osmi letech nastal čas na velké změny v koncepci herního pořadu RE-PLAY. Jeho nové podobě říkáme pracovně RE-PLAY 2.0 a jak už z názvu vyplývá, mění se toho opravdu hodně. Vlastně skoro všechno.

Na první pohled nejviditelnější je změna na pozici moderátorů. Alžběta s Mikolášem se rozhodli využít nabídky jiné velké společnosti, které jako malé produkční studio tvořené hráči jednoduše nemůžeme konkurovat. Uvidíte se s nimi ještě dva díly, načež na konci ledna v našem pořadu skončí. Chtěli bychom jim poděkovat za jejich práci i spoustu zábavy, kterou nám (a hlavně vám!) dlouhá léta přinášeli, a přejeme jim hodně úspěchů v jejich příštím působišti.

RE-PLAY i nadále zůstane nezávislým pořadem tvořeným hráči a i nadále si nás budete moci naladit na stanici Prima COOL. Díváme se ale dopředu a tuto změnu využíváme k radikální proměně koncepce pořadu, jeho podoby i týmu tvůrců. Na šéfredaktorský post po Bětce nastupuje Honza Modrák, jeden z nejzkušenějších herních novinářů u nás, který momentálně šéfuje i časopisu SCORE. Není to jen náhoda, úzké propojení s legendárním herním časopisem pořadu (i časopisu) určitě prospěje. Honza také buduje nový tým autorů a jeho hlavním úkolem je připravit pro vás každý týden zábavný a informativní obsah pořadu.

A teď konečně k tomu, co vás zajímá asi nejvíc – kdo se vám představí v roli nových moderátorů. Hlavním kritériem při výběru bylo, aby šlo o zkušené hráče, kteří se dobře cítí před kamerou. Prvním novým moderátorem se stal populární streamer Oldřich Štěrba, kterého můžete znát z jeho každodenních streamů na Twitchi pod přezdívkou ArcadeBulls. Profíků, kteří jsou schopni uživit se streamováním, v naší zemi stále není mnoho a více než 40 tisíc diváků je nejlepším důkazem Bejkových kvalit. Před kamerou vedle něj uvidíte Dominika Vysloužila alias Cerberose, kterého už hezkých pár měsíců znáte z RE-PLAY Facebooku, kde streamuje hry a stará se o komunitu. Třetím do party je zkušený Martin Rota se skvělým přehledem v herní scéně, od něhož očekáváme, že do pořadu přinese svůj osobitý nadhled. Novinkami ze světa her a esportu pak trio moderátorů doplní Gabriela Wróbel.

Jsme si vědomi toho, jak obtížné bývá prosadit změnu proti síle zvyku a jak těžké bude adekvátně nahradit dvojici moderátorů, jakou byla Bětka s Tukanem. Jádro, které tu bylo v RE-PLAY od začátku, však zůstává a pokračuje dál. Do tvorby nové podoby RE-PLAYe jsme se vrhli s obrovským nadšením a nová sestava moderátorů je pouze jednou z dlouhé řady změn, které plánujeme. Zásadní inovace chystáme v celé koncepci pořadu a dočkáte se mimo jiné nových rubrik nebo vylepšené grafiky. Dali jsme do toho všechny naše síly a nemůžeme se dočkat, až vám RE-PLAY 2.0 poprvé představíme.

Rádi bychom také poděkovali partnerům, kteří novému konceptu RE-PLAY věří a podporují nás nadále, především CZC.cz, Connect IT a Hernikupony.cz.

Zakroužkujte si v kalendáři důležité datum. První díl odvysíláme na Prima COOL v sobotu 2. 2. 2019. Napjatě očekáváme vaše reakce a pevně doufáme, že se vám bude nový RE-PLAY líbit.

Hrajte s námi!

Za celou redakci RE-PLAY,

Vojtěch Novák a Jan Modrák

Nový moderátorský tým:

Oldřich Štěrba – Arcadebulls Na konci roku 2018 odešel z dobře placené práce „ajťáka“ a začal na plný úvazek streamovat na platformě Twitch. Nabral už velkou základnu fanoušků odběratelů a má velký přehled jak o nových hrách, tak o old-schoolových titulech.

Dominik Vysloužil – Cerberos Výherce RE-PLAY soutěže o nejlepšího letsplayera. Nejenže vyhrál grafickou kartu, ale s ní i pozvánku do RE-PLAY týmu a už půl roku baví fanoušky na Facebooku svými novinkami a streamy z nových her.

Martin Rota – Martin nepotřebuje přezdívku, ten se s COOL jménem narodil Hráč, cosplayer, vědátor, bavič a především dlouholetý hráč, což byste z jeho výkonů při hraní možná ani nepoznali. Rozsah jeho herních znalostí je zastíněn snad jen jeho domýšlivostí a velikostí herní sbírky. My ho ale stejně máme rádi.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný