21. srpna 2023 11:35

Černý jestřáb sestřelen v herní podobě: Návrat slavné série vyzývá na souboj Call od Duty, pusťte si trailer

První trailer z návratu akční hry Delta Force

Populární válečná série se vrací ke kořenům a chce nabídnout jak povědomý příběh, tak obří multiplayerové bitvy.

Klasika mezi válečnými střílečkami Delta Force, jejíž první díl vyšel v roce 1998, se vrací v moderním rebootu sázejícím však na osvědčené zbraně. Plnohodnotně bude představena v rámci otvíracího večera Gamescomu 2023, ale už teď dostáváme lákavý první teaser, který přes svou krátkou stopáž dává nahlédnout i do samotné hratelnosti.

Mělo by jít o realistickou vojenskou akci z blízké budoucnosti, která půjde hrát napříč platformami – vyjde pro PC, konzole i mobily. Těšit se můžeme na velké multiplayerové bitvy překračující limit 32 hráči – na zemi, ve vzduchu i na vodě se zapojením všech druhů techniky včetně tanků, stíhaček, dronů či útočných člunů.

Chybět však nebude ani příběhová kampaň, na jejíž maximální autenticitě měli spolupracovat skuteční vojáci a váleční veteráni a má být silně inspirována knihou a filmem Černý jestřáb sestřelen, což platilo už pro odbočku série z roku 2003 s názvem Delta Force: Black Hawk Down.

Titul dostali na starost vývojáři z TiMi Studio Grou, kteří mají na kontě třeba Call of Duty: Mobile a patří pod Tencent. Skutečnost, že je titul cílený jako cross-platform sice vyvolává skepci, ale až plnohodnotné představení ukáže, zda se Battlefield nebo Call of Duty dočkají nečekané konkurence od takřka zapomenutého veterána.

Zdroj: IGN

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný