7. dubna 2017 14:22

České Kingdom Come od tvůrců Mafie odhaluje hlavního hrdinu! Líbí se vám víc než ten původní?

Vydání nejočekávanější české hry se blíží!

Vývojáři ze studia Warhorse vydali nový vývojářský deníček, ve kterém hlavní designér a tvůrce Mafie Daniel Vávra rozebírá úskalí, pojící se s dabingem a filmovými sekvencemi, které se objeví v Kingdom Come: Deliverance. Hře, která si bere za úkol bez příkras a fantasy prvků představit středověk takový, jaký byl a odvyprávět příběh jednoho muže, který se ne vždy ocitá na těch správných místech.

A když je řeč o hlavním hrdinovi, musíme poukázat na to, že vývojáři konečně odhalili jeho finální podobu. Oproti černovlasému a spíše zamračenému Jindřichovi z předchozích hratelných ukázek vstupuje na scénu herec Tom McKay, který postavě také propůjčil svůj hlas. Spolu s ním se v hlavních rolí objeví například Brian Blessed, Matthew Wolf anebo Jennifer K. Preston, které doplní přibližně 50 dalších herců pro menší role.

Dabing hry je pro vývojáře velkým tématem, stejně jako příběh a dialogy, nad nimiž strávili obrovskou porci času. Údajně bychom měli v Kingdom Come vidět at 240 minut filmových scén a slyšet 60 hodin dialogů, natočených v tuto chvíli pouze v angličtině.

Co se lokalizace týče, hra bude mít zcela určitě titulky, co se českého dabingu týče, momentálně není nic potvrzeno. Vývojáři ale zároveň nevyvrací, že by se český dabing mohl objevit, je však jasné, že zatím nestojí v popředí toho, na čem by se mělo pracovat. Hra je každopádně před dokončením a vývojáři nyní optimalizují a opravují všechno, co stále nefunguje podle představ.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný