18. října 2016 11:56

BlizzCon 2016 se blíží! Oznámí herní studio Diablo 4 a další Warcraft film?

Jak moc hodlá Blizzard potěšit své fanoušky?

Videoherní gigant Blizzard nás už za pár dní poctí celkově svou desátou hráčskou akci BlizzCon, která se nepravidelně pořádá už od roku 2005 v kongresovém centru v Anaheimu, v Kalifornii. Konference se jako vždy bude živě streamovat po celém světě a i letos nás čeká plno novinek a oznámení, se kterými chce studio fanoušky překvapit. Pokud ale stejně jako my neradi čekáte, připravili jsme pro vás teď tento malý článek, ve kterém se ve stručnosti podíváme na to, s jakými čtyřmi největšími oznámeními by mohl Blizzard letos přijít.

Podezřelé tajnůstkaření okolo StarCraftu

Po vydání poslední části trilogie druhého StarCraftu se hráči dlouho obávali, že společnost Blizzard brzy přestane populární RTS strategii podporovat. Když ale před časem, stejně jako každý rok, oznámilo herní studio dárky, kterými hodlá všechny účastníky BlizzConu potěšit, vyrojilo se mnoho nových spekulací ohledně budoucnosti právě této hry. Jediný StarCraft balíček totiž až do začátku akce zůstává zahalen tajemstvím, jelikož pořadatelé nechtějí oznámit, co všechno bude obsahovat. A to může být způsobeno právě tím, že by jeden z předmětů mohl zkazit překvapení z chystaného oznámení. Čeká nás snad nějaké velké odhalení?

Blíží se čtvrté Diablo?

Jednou z nejdiskutovanějších zpráv se v posledních týdnech stalo oznámení nového Diabla. Po velice podezřelém dárku, který obdržel zahraniční youtuber Rhykker jako součást proma na letošní BlizzCon, čtyřhranné Diablo kostce, se většina fanoušků shoduje na tom, že nás čeká oznámení právě nové Diablo hry. Na druhou stranu je ale třeba zmínit, že Diablo letos nemá na BlizzConu kromě oslav 20. letého výročí žádný speciální panel, který by mohl předznamenávat nějaké zásadní oznámení. Je tedy mnohem pravděpodobnější, že se hráči dočkají buď jen nového patche, nebo maximálně oznámení zahájení prací na novém datadisku. Co byste si přáli vidět vy?

Nová rozšíření pro Hearthstone a Heroes of the Storm

Ve světě Hearthstonových kartiček a vysoce návykové moba hry Heroes of the Storm už to bude pár měsíců od nějaké poslední velké novinky a tak se víceméně počítá s tím, že právě na BlizzConu tvůrci oznámí nová rožšíření pro obě hry. Jedinou otázkou tak je, co budou obnášet a kam nás tvůrci zavedou tentokrát. Těšíte se?

Pokračování filmového Warcraftu?

Pokud alespoň minimálně sledujete dění z filmového světa, jistě jste zaznamenali paradox jménem filmový Warcraft. V Americe obří propadák, ve zbytku světa slušná fantasy jízda a v Číně nakonec jeden z největších hitů všech dob. Filmoví producenti si určitě dlouho lámali hlavu, co s filmovým Warcraftem dál. Pokud ale matematika sedí, měli bychom se toho pokračování, byť nejspíš za jiných produkčních podmínek, přece jenom dočkat. No a není vhodnějšího místa a času k oznámení začátku prací na novém filmu, než právě na letošním BlizzConu. Co myslíte, udělá Blizzard svým fanouškům radost?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný