13. září 2014 23:30

Začátek konce pondělního Hannibala

Krom něj dojde i na premiérovou Nultou hodinu nebo svlékací komedii Do naha!

Září si to šine rychlíkem rovnou do podzimu, zahoďte však deprese, znamená to totiž jenom stále bližší vyvrcholení celého roku!

I na COOLu se do finále blíží několikero příběhů na pokračování.

V pondělí večer dojde hned na dva. Nejprve ve 20.15 uvedeme sedmý díl Nulté hodiny, v němž konečně dojde na zodpovězení některých otázek – podaří se totiž shromáždit všechny tajemné hodinové mašinky.

Ty po svém "zesynchronizování" a dalších technoblábolech ukážou na jediné místo – město Štrasburk. A Hank mezitím zjistí, že on sám hraje v celé záhadě mnohem větší roli, než mohl vůbec tušit.

Po nezbytné komické přestávce ve 21.20, epizodě Euklidovská alternativa sitcomu Teorie velkého třeskuv níž se Sheldon musí naučit řídit auto – nás pak čeká druhá premiéra, dvanáctý díl seriálu Hannibal.

I ten se blíží do svého finále, respektive konce první řady, od něhož nás dělí jenom jeden další díl. Těšit se tak můžete na další šroubování Lecterových piklů.

Poté, co se nejprve zbaví dalšího nebožáka, který by měl mizivou šanci, že by Hannibala usvědčil z vražedné série, se Hannibal rovněž přizná Abigail k mnohem aktivnějšímu "tajnému životu", než jaký provozoval její papík.

Graham se však Abigail a potažmo i Hannibalovi agilně dostává na kobylku. Kdo s koho? To sledujte v předposledním díle v pondělí před desátou!

Večer zakončíme pravým opakem napětí – oblíbenou britskou komedií Do naha! z roku 1997. Ta startuje ve 22.50.

Těšit se na ni můžou příznivci nahoty. Jak už to ale v životě chodí, dočkají se trochu něčeho jiného, než co asi představují...

Svlékat se totiž bude šestice nezaměstnaných Britů, tedy mužů, pro něž jde o jedinou šanci, jak nakrmit své hladové rodiny. Ne každý z nich má na odhalování pupků a rozkroků povahu, právě proto však sociálně laděné Do naha! funguje jako komedie a nikoliv porno.

Kdo nezná, musí doplnit znalosti hodinu před půlnocí! Nenechte se vykolejit podzimními depresemi a sledujte pondělí Primu COOL.

Ondra Těšínský

Všechny články autora
Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool