19. ledna 2017 17:01

V novém filmu bude Spider-Man černoch! Proč?

Těch nových Spider-Manů už začíná být nějak moc.

Pokud máte pocit, že je těch filmových Spider-Manů poslední dobou nějak moc, pak máte pravdu. Po dvou nevýrazných pokusech od studia Sony se oblíbený hrdina přesunul k Marvelu, kde si nejdřív zabojoval po boku Iron Mana v Občanské válce a v letošním roce se dokonce dočká i svého vlastního filmu. To ale není jediný Spider-Man, který je aktuálně v produkci.

Sony se zjevně pokouší ze své licence na populární postavu vyždímat co nejvíc, a tak právě potvrdilo, že vznikne i samostatný animovaný snímek, ve kterém však Spider-Manem nebude Peter Parker, nýbrž Miles Morales.

Film dostali na starosti autoři LEGO Příběhu Phil Lord a Chris Miller, a měl by být originem právě této alternativní verze Spider-Mana s novým hrdinou. Miles Morales je mladý kluk hispánského původu, který se v komiksech poprvé objevil v roce 2011. Schopnosti má pak téměř ty samé, jako předchozí Spidey, akorát je inspirovaný osobnostmi jako Barack Obama nebo americký scenárista, herec a zpěvák Donald Glover. Tvůrci každopádně slibují, že do filmu hodlají vložit hodně srdíčka, akce a taky smíchu. Tak snad se jim to podaří. A jaký máte názor na nového Spider-Mana vy? Dejte vědět v diskuzi!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný