19. února 2024 14:40

Hrůza číhá v lese. Z traileru nového hororu vám nebude dobře

The Woods Are Real Trailer

Každý zkušený turista vám řekne, že v lesích je ten největší klid a pohoda. Každý zkušený hororový fanoušek opáčí, že v lesích čeká to největší zlo a hrůza. Trailer na nový nezávislý horor ukazuje pobyt v přírodě, jenž se ošklivě zvrhne.

Hlavní hrdinové jsou dobře situovaným párem, který se vydá do lesů. Tam jednoho dne zjistí, že přišli doslova o všechno. Jejich účty zejí prázdnotou, jejich identita byla vymazána ze všech záznamů a jim nezbývá než s posledními několika věcmi tábořit v lesích. Zde je čeká očistná spirituální pouť, jež má být alegorií k biblické knize Jobově. Nebo cesta k šílenství, brutalitě a smrti, přijde na to.

Čtěte také: Nejlepší horory 2023: Chcete se bát? Pusťte si nový Vřískot nebo Medvídka Pú

Cesta hrůzným lesem

Na traileru je vidět, že film nezplodila kdovíjak bohatá produkce, což se bohužel nejvíce podepsalo na kvalitě zvuku, nicméně o to působivější je znepokojivá atmosféra a čím dál bizarnější projevy postav. Ať už půjde o působení podivné sekty nebo nadpřirozené entity, hrdinové a asi i diváci to budou mít pořádně těžké.

Režisér filmu Alix Lambert se dosud podílel jen na seriálových epizodách, z upoutávky to ale vypadá, že dokáže vytvořit atmosférický kousek. V hlavních rolích se objeví Jeffrey Omura, Kathleen McElfresh, Teresa Avia Lim nebo Campbell Scott. Americká premiéra je stanovena na 12. března 2024.

Zdroje: Geek Tyrant/YouTube

Filip Šula

Redaktor FTV Prima, Prima ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný