10. října 2023 14:05
Adam Vala

Hvězdy Pravdivých lží po 30 letech! Společné fotky Arnolda a Jamie Lee Curtis dojímají fanoušky akční klasiky

Jako by to bylo včera! Herečka Jamie Lee Curtis a Arnold Schwarzenegger se spolu ukázali na veřejnosti.

Dojemné, skoro jako bychom byli zpátky v roce 1994! Hvězdy filmu Pravdivé lži Arnold Schwarzenegger a Jamie Lee Curtis se totiž ukázaly opět pohromadě během charitativní akce organizace After-School All-Stars, která se snaží pomáhat dětem z nízkopříjmových rodin.

64letá herečka a 76letý bývalý guvernér státu Kalifornie se tak po delší době veřejně opět shledali, přičemž od premiéry jejich kultovní akční komedie už uběhlo téměř 30 let (ano, reálně 29).

Čtěte také: 5 nejlepších terminátořích komiksů: Duely se Supermanem, RoboCopem a Predátorem jsou jen začátek!

„Ano, mé jméno zní Ingeborg, jsem ze Stuttgartu. MILUJI způsob, jakým se dnes mí přátelé oblékli, aby podpořili dobrou věc, která jim je navíc velmi blízká. @schwarzenegger MILUJE @afterschoolallstars a já MILUJI ARNOLDA! Nejlepší z nejlepších,“ napsala na sociální sítě nadšená herečka.

Pár se naposledy takto veřejně sešel v říjnu roku 2022, když slavné losangeleské kino TCL Chinese Theatre uctilo Curtis speciálním ceremoniálem. Dlouholetí přátelé si tehdy dokonce dali i pusu, čímž jen potvrdili, jak vřelý mezi sebou za ta léta mají vztah. Arnold se tehdy taky nechal slyšet, že ho štve, když lidé označují roli Curtis ve filmu Pravdivé lži za vedlejší. Podle něj totiž hrála hlavní ženskou roli a byla stejnou hvězdou tohoto snímku jako byl on sám. No prostě gentleman!

Zdroj: People, Screen Rant

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný