19. října 2016 13:22

ODHALENO! Režisér sedmých Star Wars odtajnil pravý důvod, proč Kylo Ren zavraždil Hana Sola!

Jeden z nejzásadnějších okamžiků celých Star Wars

Taky si pamatujete ten moment, když jste poprvé seděli v kině na nových Star Wars a došlo k onomu zásadnímu střetu mezi Hanem Solem a jeho synem, Kylo Renem? Ty emoce, to červené nasvícení, absolutní ticho v sále a zneklidňující rozhovor mezi oběma charaktery, který se kdykoliv mohl zvrhnout na tu, či onu stranu.

Dost možná jeden z nejdůležitějších okamžiků v celých Star Wars skončil bolestivou ztrátou jednoho z našich nejoblíbenějších hrdinů a jednoznačným pádem k Temné straně, pro Kylo Rena. Hned na to se samozřejmě svrhla vlna kontroverze, protože zatímco jedna strana fanoušků tvrdila, že šlo o perfektní vyústění dané situace, ta druhá to odmítala s tím, že je Kylo jen zbabělý záporák, který nemá žádnou hloubku a legendární postava Hana Sola si zasloužila mnohem lepší odchod.

Nyní, téměř po roce od premiéry, se na toto téma konečně vyjádřil také režisér sedmé epizody, J. J. Abrams. Pro něj ta scéna představovala zhrube tohle: „Lidé se mě ptají, jestli si myslím, že to Kylo Ren celou dobu jenom hrál. Že chtěl Kylo ve skutečnostil Hana zabít už od samotného začátku. Abych řekl pravdu, podle mě byl Kylo v ten moment opravdu rozhodnutý od toho všeho odejít. Jenže, jak správně Han podotknul, Snoke Kyla využíval a ten to věděl, někde hluboko uvnitř to věděl, ale bylo pro něj příliš těžké to přijmout. Hluboko uvnitř věděl, že už je pro něj pozdě."

No, tady to máte. Tohle vysvětlení snad konečně rozsekne debatu na téma, jestli je Kylo jenom hloupý, nerozvážný kluk, nebo jestli pod svou maskou skrývá mnohem víc. Akorát škoda, že to někteří nedokázali pochopit už z filmu.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný