7. března 2016 14:12

Od Willise k Seagalovi: 5 slavných herců, se kterými nikdo nechce pracovat

Navrch huj, vespod chuj.

Svět vylidnila smrtící epidemie, ale není důvod k obavám – Bruce Willis se totiž v pátek na Prima MAX vrací časem, aby to ve sci-fi 12 opic svým způsobem zkusil napravit. Co bohužel už napravit nezvládl, byla jeho herecká pověst. Bruce Willis se totiž v poslední době vyloupl jako osoba, s níž mnozí kolegové neradi spolupracují. Není v tom sám – taktéž patero dalších herců je považováno za nemalé primadony.

Steven Seagal

Cože? Steven Seagal umí být nepříjemný? To bychom neřekli ani za milion let! Slavný vyznavač bojových umění a chodící imitace sudu se nechvalně proslavila tím, že při bojových scénách komparzisty skutečně kopala do rozkroku a vůbec performovala bojové scény, jako by se ocitla ve skutečné bitce, nikoliv na place. Při natáčení filmu Boeing 747 v ohrožení například Seagal knockoutoval herce Johna Leguizama při pouhém nacvičování dialogu, nikoliv v bojové scéně. Inu, někdo má holt problém nežít svou rolí!

William Shatner

Taktéž představitel kapitána Kirka má pověst ztělesnění egomaniactví. Krom mnoha, mnoha případů chování na způsob opaku skromnosti se například Shatner na jedné veřejné události vyjádřil, že se „nechce zabývat těmi kravinami kolem Alzheimera“ – mířeno k Jamesi Doohanovi, představiteli Scottyho ze Star Treku, u kterého byla tou dobou nemoc diagnostikována a později na ni zemřel. Shatner si zjevně z poselství Star Treku o lásce, míru a toleranci mnoho neodnesl.

Wesley Snipes

Ani představitel upírobijce Bladea a donedávna rovněž vězeň pro daňové podvody nemá vybrané chování. Komik Patton Oswalt se například nechal slyšet, že Snipes trávil celé natáčení třetího Bladea kompletně zhulený, a to jako protest proti režisérovi Davidu Goyerovi, který podle Snipese dostatečně (finančně) neocenil Snipesovo vrcholové herectví. Snipes nakonec s rejžou komunikoval výhradně pomocí lepicích papírků, pod které se podepisoval jako „Blade“…

Julia Roberts

V případě Julie Roberts se možná leccos změnilo, její pověst byla totiž nechvalná především na začátku kariéry – nikdy to však zřejmě nezjistíme, protože *kdy hernajs Julia Roberts naposledy natočila dobrý film*? Každopádně, především při natáčení Hooka v roce 1991 se Julia nevybarvila v nejlepším světle, když se po bujarém užívání nejrůznějších drog projevila jako emočně velmi nestabilní a nakonec se uprostřed natáčení zhroutila. Stabilitu na úrovni trinitrotoluenu potvrdilo i několik dalších herců včetně Toma Cruise, Michelle Pfeiffer či dokonce Mela Gibsona (!), který sám není zrovna paragonem slušného chování.

Gene Hackman

Chování o čistotě víka od kanálu ale není žádnou novinkou. Taktéž oscarový Gene Hackman se prý během natáčení Takové zvláštní rodinky Wese Andersona v roce 2001 vyloupl spíše jako šikanátor než příslovečný Pan Herec. Hackman tak po tvůrčích konfliktech označil scenáristu Noaha Baumbacha za „ku*vu“ a režisérovi řekl, aby si „vyhrnul rukávy a choval se konečně jako chlap“. Jak Anderson, tak i Gwyneth Paltrow později řekli, že se Hackmana vyloženě báli. Možná, že kdyby Hackmana chlapsky společně zbouchali, mohl se trochu pročistit vzduch!

Když už ale ve 12 opicích (snad) zachrání svět, tak to Brucovi odpustíme. Sledujte, jestli se mu to povede – už v pátek ve 22.05 na Prima MAX.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný