10. listopadu 2016 11:53

ODHALENO: Eddie Redmayne z nové potterovky chtěl hrát Kylo Rena ve Star Wars! Proč nakonec neuspěl?

Ještě že tak

Je zvykem, že herecké castingy v Hollywoodu probíhají za zavřenými dveřmi. Tím se má na mysli, že se o nich novináři většinou nedozví, až dokud film nemá pár měsíců (nebo v některých případech dokonce i několik let) po premiéře a onen herec či herečka se o jejich castingové zkoušce sami nerozpovídají.

Nyní se o této zkušenosti rozpovídala hvězda nadcházející novinky ze světa Harryho Pottera, Fantastická zvířata a kde je najít. Eddie Redmayne v nedávném rozhovoru prozradil, že se ucházel o roli Kylo Rena ve filmu Star Wars: Síla se probouzí. Kvůli obavám před únikem informací o příběhu ovšem nečetl věty přímo z filmu, ale místo toho dostal za úkol kromě pár klasických záporáckých hlášek také předvést legendární výdech a nádech na způsob Darth Vadera.

V rozhovoru na sebe ovšem herec přiznal, že si se zápornými postavami neví tak úplně rady. Pokaždé, když si uvědomí, že by měl hrát někoho charakteristicky zlého, automatiky pozmění svůj hlas. A to se castingové ředitelce v případě nových Star Wars příliš nezamlouvalo. Naštěstí pro něj to ale nebyla zase taková prohra, protože místo toho dostal roli ve filmu Teorie všeho, za kterou nakonec získal Oscara. Tomu se říká štěstí v neštěstí.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný