17. května 2023 10:35

Nástupce Saw? Děsivý horor s hvězdou Hunger Games útočí v prvním traileru

První trailer hororu Five Nights At Freddy's

Nesmírně populární série hororových videoher se konečně představí ve filmové verzi.

Hororová videoherní série plná děsu a lekaček Five Nights at Freddy's odstartovala k mezinárodnímu úspěchu v roce 2014 – a hned rok poté oznámila, že dostane taky svou filmovou podobu. Až po dlouhých osmi letech konečně míří za diváky, kteří se teď můžou naladit prvním krátkým trailerem.

Pokud neznáte předlohu vyprávějící příběh mladíka Mikea Schmidta, který se ujme role nočního hlídače ve fast food podniku Freddy Fazbear’s Pizza, pak vám bude ukázka připomínat třeba hororovou sérii Saw plnou vražedných pastí a hlavolamů. A nebudete daleko od pravdy, protože v pizzerii v noci ožijí strašidelní maskoti s jediným cílem – zabít kohokoli v budově.

V dlouho očekávaném hororu se hlavní role nočního hlídače ujme Josh Hutcherson (Hunger Games), kterého doplní Elizabeth Lail (Stáhni a zemřeš), Mary Stuart Masterson (Mrtvý bod) nebo Matthew Lillard (Vřískot). Film podle vlastního scénáře režíruje Emma Tammi (The Wind).

Five Nights at Freddy's zamíří podobně jako ostatní horory z produkce společnosti Blumhouse ve stejný den do kin jako na stream (zámořský Peacock) – a to 27. října 2023. Česká premiéra zatím nebyla potvrzena.

Zdroj: Variety

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný