6. září 2019 14:25

Děsivé zářijové pátky na Prima COOL: Neutečeš vs. Projekt minulost

Konec léta je na spadnutí!

V září si připomeneme vše hrozné, co bylo možné v uplynulých měsících zažít – třeba nepříjemnou koupačku nebo jedno hororové svrbění!

Neutečeš

Na COOLu poběží: v pátek 6. září od 22.45

V úvodu měsíce si dáme jedno typické letní téma – pohlavní choroby! Právě pro paralelu mezi horory, které řeší nadpřirozené prokletí a pohlavní choroby, byl před pěti lety oslavován snímek Neutečeš. Devatenáctiletá teenka Jay v něm totiž po nezávazné chvilce s cizím mladíkem zjistí, že na ní klučina předal kletbu v podobě nezastavitelného monstra. Tentokrát ji nepomůžou žádní Krotitelé duchů ani manželé Warrenovi, jedinou možností, jak se kletby zbavit, je předat ji na někoho dalšího! Anebo že by tu přece jenom byly i nějaké další možnosti? Neutečeš díky svému netradičnímu nápadu funguje nejen jako horor, ale i jako metafora dospívání. Jak říkáme – typicky letní film!

Projekt minulost

Na COOLu poběží: v pátek 13. září od 22.15

Týden nato bude následovat svěží scífko! Jak by to vypadalo, kdybychom byli schopní cestovat časem? Na to si posvítí právě Projekt minulost. Geniální student tu totiž objeví plán stroje času. A jak už to u teenagerů chodí, místo atentátu na Hitlera začnou časové hrátky zneužívat ku svému prospěchu. Vystavují tím však samozřejmě ohrožení nejenom sebe, ale i civilizaci jako takovou!

Útes smrti

Na COOLu poběží: v pátek 20. září od 22.15

Polovinu měsíce oslavíme stylově, typickým letním filmem o tom, jak se může zpočátku příjemná koupačka brutálně zvrhnout. V Útesu smrti se totiž parta námořních výletníků intimně seznání s podmořským útesem, který udělá do jejich lodi díru jako do... no prostě velkou. Příjemná plavba se tak změní na nepříjemnou koupačku, a co čert nechtěl, v okolí útesu si zrovna protahuje zuby velký bílý žralok, který má zálusk na trochu toho lidského masa...

Turbotarantule 2: Druhá láva

Na COOLu poběží: v pátek 27. září od 22.15

A konečně mrazivý podzim definitivně přivítáme spolu s něčím žhavějším! V Turbotarantuli 2 se mrkneme na Floridu, pod níž probudily ropné vrty další hnízdo skoro nezničitelných podzemních pavoukovců. Někdejší herecká hvězda, toho času zkrachovalec Colton West (Steve Guttenberg), tak dostane opět šanci zazářit a spasit další kus planety i sebe sama. Sekundovat mu při tom budou i kolegové Tahnee Welch a Tyrone Power Jr., kteří si s Guttenbergem zahráli v osmdesátkovém Zámotku!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný