10. března 2016 15:46

Chcete se pobavit? Tohle je 7 nejlepších komedií posledních měsíců!

Filmové novinky, které vám potrhaj bránici.

Najít dobrou komedii není sranda. Do kin se jich hrnou spousty a většina spíš nudí, sem tam se ale objeví lepší kousek. Co se nejvíc povedlo v uplynulých měsících?

Deadpool

Tenhle komiksový hit je vyloženě čerstvý a je velká šance, že jste ho viděli. Jestli vás ale Deadpool náhodou minul, ihned na nejukecanějšího (a nejspíš i nejzábavnějšího) superhrdinu uhánějte do kina.

Fakjů pane učiteli 2

Napoprvé bylo Fakjů pane učiteli vítaným zjevením, napodruhé už to je komediální jistota, se kterou Němci právem dobývají svět. Parádní pokračování!

Kingsman: Tajná služba

Kingsman je našlapanou a krapet zvrhlou zábavou, u níž budete fandit hned dvěma špiónským generacím a bavit se uťápnutým záporákem. Vaše babička to ale vidět nepotřebuje...

Méďa 2

První Méďa byl fajn a dvojka je na tom úplně stejně. Některé fóry sice míjí cíl, spousta je ale výborná a ve výsledku je z toho další komediální trefa.

Milenci těch druhých

Takhle má vypadat romantická komedii s nahláškovanými dialogy a neskutečně sympatickým obsazením. Jason Sudeikis a Alison Brie by měli dostat vlastní seriál!

Špión

Špión si úspěšně dělá srandu z žánrových klišé, zároveň ale nabízí povedenou akční zábavu, v níž nepřehlédnete hlavně Jasona Stathama. Skoro by to chtělo dvojku.

Vzmuž se

Nečekaně povedená britská komedie, v níž si Lake Bell a Simon Pegg dávají rande naslepo. Sice tu nenajdete moc originality, jinak je ale tahle londýnská procházka ideální zábavou na romantický večer.

Které čerstvé komedie byste doporučili vy? Dejte vědět v diskuzi!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný