11. května 2023 15:45

Arnold prozrazuje svá největší tajemství. Podívejte se, jak bude vypadat shrnutí jeho celého života

Trailer dokumentární minisérie Arnold

Nový trailer láká na pokrytí celé Arnieho bohaté kariéry, která začala v malé rakouské vesnici a přes množství vrcholů ještě stále nekončí.

Nejdřív se mu smáli, že nemůže být nejsvalnatějším mužem planety, pak ho podceňovali, že se svým přízvukem a neohrabaností nemůže prorazit v Hollywoodu, a nakonec se divili, že si chce poškodit pověst v nevděčné politické funkci guvernéra zadlužené Kalifornie. Příběh o vytrvalosti Arnolda Schwarzeneggera je plakátovým příkladem amerického snu, který teď zpracuje třídílný dokument Arnold od režisérky a producentky Lesley Chilcott (Nepříjemná pravda).

Tři hodinové díly se budou zabývat jeho třemi životy, z čehož lze jednoduše odvodit, že se podíváme postupně na jeho kariéru v bodybuildingu, showbyznysu a nakonec v politice i aktivismu. Dynamický a svižný styl traileru v mnohém připomíná oceňovaný dokumentární cyklus Neposlušní o vzestupu hudebních legend Dr. Dre a Jimmyho Iovina... a není to náhoda, dělal na něm stejný produkční tým.

Ani v traileru nechybí typický Arnieho motivační tón, který zakončí slovy: „Bez ohledu na to, co vás to bude stát, makejte naplno. Udělejte to, udělejte to hned!“  Dokument má online premiéru 7. června 2023, kdy už bude venku taky jeho akčně komediální seriál FUBAR, který startuje 25. května.

Zdroj: FirstShowing.net

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný