26. března 2016 13:08

5 nejlepších nových komedií, které jste neviděli (a měli byste!)

Tyhle filmy by vám neměly uniknout...

Najít dobrou novou komedii bývá docela problém. O některých se všude mluví, takže je prostě nejde minout (Špión, Fakjů pane učiteli 2, Deadpool...), jiné ale letí trochu pod radarem. Že byste si nějakou s chutí pustili? Tady máte hned 5 kousků z posledních měsíců, které vás velmi pravděpodobně minuly!

Milenci těch druhých

Takhle má vypadat romantická komedii s nahláškovanými dialogy a neskutečně sympatickým obsazením. Jason Sudeikis a Alison Brie se na plátně sešli jako dva sexuální závisláci, kteří se do sebe samozřejmě zabouchnou, a z fleku byste jim přihráli vlastní seriál!

Sázka na nejistotu

O finančních krizích se obvykle netočí komedie, tahle je ale výborná a ne náhodou bojovala o Oscary. Že většině finanční hatmatilky nebudete rozumět? To vem čert. Je tu Margot Robbie ve vaně a skvělé obsazení (Gosling, Pitt, Carell, Bale...), jehož peněžní trable jsou stejně mrazivé jako zábavné!

Sestry

Tina Fey a Amy Poehler si v Sestrách zahráli dvě ujeté ségry, které pořádají poslední velkou párty v rodném domě. Nejsou na divoké večírky ještě staré? Chvíli to tak vypadá, pak se ale rozjedou a je z toho výborný komediální nářez!

Stážista

Anne Hathaway si určitě pamatujete jako asistentku z Ďábel nosí Pradu. Tady je ale situace opačná, zahrála si totiž šéfovou firmy s oblečením, jíž asistuje legendární Robert De Niro. Stážista tak není žádná přísně moderní zběsilost. Jedná se ale o pohodovou komedii, která je aktuální hlavně tématem a spolehlivě pobaví všechny generace.

Vzmuž se

Nečekaně povedená britská komedie, v níž si Lake Bell a Simon Pegg dávají rande naslepo. Sice tu nenajdete moc originality, jinak je ale tahle londýnská procházka ideální zábavou na romantický večer.

Pokud jste některou ze zmíněných komedií viděli, dejte v diskuzi vědět, jestli byste ji doporučili nebo ne!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný