25. října 2014 20:00

Nultá hodina odbije v pondělí večer

Finále mysteriózního seriálu se představí po boku premiéry Spartaka.

Trvalo to přes tři měsíce, tajemství Nulté hodiny však konečně rozetne vedví pondělí Prima COOL!

Tím však premiérové epizody pondělního večera nekončí...

Finální díl Nulté hodiny nese jméno Pružina a naše skupina šmejdilů v něm dorazí do tajemného kláštera v Tádžikistánu s cílem zjistit, jestli madam Lynchová skutečně v břiše nosí naklonovaného Ježíše Krista!

Ve 21.25 se hodíme do chillaxu s epizodou Teorie velkého třesku. Propírat se bude fajnový finiš reprízované 2. řady seriálu jménem Expedice na monopól.

To je ten, v němž kluci totiž dostanou jedinečnou nabídku otestovat v Arktidě Sheldonovy teorie. Výlet za krásami krajiny věčného ledu však bandě zkazí skutečnost, že Penny jako by se konečně po dvou sezonách rozhodla, že její srdce patří Leonardovi.

Druhou parádní premiérou pondělního večera je pátý díl finální řady Spartaka: Války zatracených. Epizoda Pokrevní bratři se podívá na střeva Crassově zradě...

Ta se v tomto díle krůček po krůčku začíná naplňovat. Spartakus je donucen propustit zajatce a vyhlásit ústup do hor. Další dílek skládačky konce rebélie začíná ve 21.55!

Pondělí však zakončíme na příjemné struně hudební komedií Piráti na vlnách. Ta začíná ve 23.10 a představí rebélii zcela jiného charakteru – snímek ukáže pirátská rádia, která v 60. letech do éteru z mezinárodních vod vysílala "ďábelskou", zakázanou rockovou muziku.

Po krku těmhle drsným DJům šli jak hlavouni z BBC, tak i britská vláda. Ale spolu s nimi i spousta sexy krasavic. Film, v němž zazáří ansámbl britského nebe (Bill Nighy, Kenneth Branag, Emma Thompson a mnoho, mnoho dalších) ostatně režíroval Richard Curtis, tvůrce Lásky nebeské!

(lol)

Ondra Těšínský

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný